تحلیل مهران رجبی-بازیگر تلویزیون- ازماجرای عین‌الاسد

کدخبر: 339374
اقتصانیوز: بازیگر تلویزیون می‌گوید، بعد از ماجرای عین‌الاسد کسی جرأت دست‌‌درازی به خاک ما را ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از کیهان مهران رجبی در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی «رادیو فتح» با بیان اینکه جوانان امروز دست کمی ‌از جوانان دوران جنگ ندارند، اظهار داشت: با قدرتی که ایران پیدا کرده و نمونه آن را در قضیه عین‌الاسد دیدیم کسی جرأت دست‌درازی به خاک ما را ندارد اما اگر خدای ناکرده چنین شود جوانان امروز هم مانند جوانان دوران جنگ در صف اول خط مقدم دفاع از کشور صف خواهند بست.

او افزود: کشورمان پاره‌ای از تن ماست و این باور در وجود همه‌مان نهادینه شده است. کشور ما قله جهان اسلام است و همه آزادی‌خواهان کره زمین می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران نوک پیکان شعارهای اسلام در جهان است. راحت هم به این قله نرسیده‌ایم و کلی بابتش هزینه داده‌ایم و برای حفظش نیز چنین خواهیم کرد.

رجبی گفت: بهترین رفیقی که همه‌مان از دست دادیم حاج قاسم سلیمانی بود. ایشان با همه رفیق بودند. من یک‌ بار ایشان را در هواپیمایی که از اهواز به تهران می‌آمد دیدم. یادم هست به پسرم گفتم که حاج قاسم را در میان مسافران دیدم. پسرم در ابتدا باور نکرد اما وقتی از هواپیما پیاده شدیم ایشان را از نزدیک دیدیم و مشغول سلام و احوالپرسی شدیم. وقتی از فرودگاه بیرون آمدیم از ایشان پرسیدم که ماشین دارند؟ و جواب دادند که با تاکسی به خانه می‌روند. هرچقدر اصرار کردم که همراه ما شوند قبول نکردند و خیلی فرز و چابک سوار یک تاکسی شدند و رفتند. نکته جالب این بود که ایشان به‌عنوان یک فرمانده ارشد نظامی هیچ همراه یا محافظی نداشتند.

او در ادامه گفت: یادم هست به شوخی به ایشان گفتم که حاج قاسم اگر شما را به خانه برسانم برای دوران سربازی پسرم علیرضا خوب خواهد شد؟ و ایشان در جواب با خنده به من گفتند «خودت می‌دانی اما این‌طوری سربازی پسرت حومه ادلب می‌افتد.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما