آغاز به کار تعدادی از صنوف پرخطر

کدخبر: 339555
اقتصادنیوز: رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا گفت: مکان‌های ورزشی که ورزشکاران به صورت انفرادی به ورزش می‌پردازند، باز است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ "صادق رضادوست" اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تعداد زیادی از اصناف فعالیت خود را آغاز کردند، ولی تعدادی از صنوف که همچنان پرخطر محسوب می‌شوند، بسته هستند و اجازه فعالیت ندارند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا با اشاره به اینکه، استخر ها، سینما‌ها و مراکز ماساژ از این جمله اصناف پرخطر است که تعطیلی آنان ادامه دارد، تصریح کرد: این صنوف تا اطلاع بعدی تعطیل هستند و در صورت فعالیت به منزله رعایت نکردن قوانین است و برابر قانون با این گونه واحد‌های صنفی متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

وی درباره بازگشایی اماکن ورزشی بیان کرد: ورزش‌هایی که به صورت تجمعی در محیط بسته انجام می‌شوند همانند بسکتبال، شنا و. اجازه فعالیت ندارند و تعدادی از سالن‌های ورزشی که در آن ورزش‌هایی به صورت رو در رو و دو نفره همانند کشتی انجام می‌گیرد نیز فعلا بازگشایی نخواهد شد.

این مقام انتظامی همچنین در خصوص چگونگی فعالیت باشگاه‌های بدنسازی، گفت: این دسته از ورزش‌ها که به صورت انفرادی انجام می‌پذیرد منعی نداشته و فعالیت شان آغاز شده است.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا ادر پایان به فعالیت قهوه خانه‌ها و کافی شاپ‌ها اشاره داشت و خاطر نشان کرد: فعالیت این دسته از اصناف با رعایت دستور‌های بهداشتی و به شرط عرضه نشدن قلیان بلامانع است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما