نا امیدی لیونل مسی از آینده فوتبال در جهان

کدخبر: ۳۴۰۲۹۴
اقتصاد نیوز:لیونل مسی در مصاحبه ای پیرامون اتفاقات رخ داده در رابطه با ویروس کرونا صحبت کرد.
نا امیدی لیونل مسی از آینده فوتبال در جهان

به گزارش اقتصاد نیوز ،ویروس کرونا باعث شده که صدها هزار نفر در سرتاسر دنیا جان خود را از دست بدهند. از طرف دیگر این ویروس خطرناک تعلیق رقابت‌های ورزشی و از جمله مسابقات فوتبال را هم در پی داشته است.

با این حال طی هفته های گذشته مشخص شد که رقابت‌های لالیگا و سری آ از ماه ژوئن پیگیری خواهد شد و برخی دیگر از لیگ ها نیز به طور قطع در آینده ای نزدیک از سر گرفته می شوند.

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا یعنی لیونل مسی اما حالا در مصاحبه‌ای پیرامون اتفاقات رخ داده در این مدت و آینده مسابقات فوتبال می گوید: " بیشتر ما نسبت به اتفاقاتی که بعد از این مدت رخ خواهد داد، با شک و تردید روبرو هستیم. فراتر از قرنطینه و وضعیتی که باعث تعجب ما شد، بسیاری از افراد به سختی تلاش کردند چراکه این ویروس به شدت آنها را تحت تاثیر قرار داد. همانطور که این موضوع برای افرادی که جان دوستان و نزدیکان خود را از دست داده اند هم رخ داد."

مسی در ادامه گفت: " فکر می‌کنم که این بحران موارد ناراحت کننده بسیاری را به همراه داشته است اما با این حال هیچ چیزی بدتر از، از دست دادن کسانی که دوست شان دارید نیست. این باعث ناراحتی من می‌شود و به نظر من نا عادلانه ترین چیز ممکن است. فکر نمی‌کنم که فوتبال هم مثل زندگی مانند قبل شود."

مسی درباره وضعیت بارسلونا نیز گفت: " ما جاه‌طلبی زیادی داریم و می‌خواهیم با تمام توان خود در همه جام‌ها پیروز شویم. همچنین ما شرایط انجام این کار را دارا هستیم و امید زیادی داریم."

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید