کدخبر: ۳۴۰۷۴۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تیراندازی در لندن؛ 4 نفر زخمی شدند

تیراندازی در لندن؛ ۴ نفر زخمی شدند

اقتصادنیوز : بنا به اعلام پلیس انگلیس، در یک حادثه تیراندازی در شمال لندن که بامداد امروز به وقوع پیوست، چهار نفر از جمله یک کودک زخمی شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، در یک حادثه تیراندازی در شمال لندن که اواخر روز چهارشنبه به وقت محلی به وقوع پیوسته است، چهار نفر از جمله سه فرد بزرگسال و یک کودک مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و زخمی شدند.

بنا بر گزارش خبرگزاری رویترز، پلیس انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد که تحقیقات خود را درباره حادثه تیراندازی در شمال لندن آغاز کرده است و هنوز کسی در رابطه با این حادثه بازداشت نشده است.

آنطور که در بیانیه پلیس انگلیس اعلام شده است، حادثه تیراندازی در ساعت 21:45 چهارشنبه به وقت لندن (01:15 بامداد پنجشنبه به وقت تهران)  در «هارلسدن» برنت واقع در شمال لندن به وقوع پیوست.

پلیس از شاهدان ماجرا که در محل وقوع حادثه حضور داشتند، درخواست کمک کرده است تا اطلاعات بیشتری در اختیار آنها قرار دهند تا بتوانند تحقیقات در این زمینه را تکمیل کنند.

هیچ جزئیات بیشتری درباره مظنون این حادثه و انگیزه وی از تیراندازی و همچنین وضعیت جسمانی زخمی‌های این حادثه منتشر نشده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند