کدخبر: ۳۴۱۲۴۳ لینک کوتاه

آخرین آمار کرونا در پایتخت

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلان‌‌شهر تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در بخش‌‌های عادی و ۶۷ بیمار نیز با تشخیص کرونا در بخش مراقبت‌‌های ویژه تهران بستری شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ دکتر علیرضا زالی در گفت‌‌وگویی تلویزیونی درباره آخرین آمار بیماران بستری کرونایی در تهران گفت: در 24 ساعت گذشته 142 مورد جدید مبتلا به کرونا در بخش‌‌های عادی و 67 بیمار نیز با تشخیص کرونا در بخش مراقبت‌‌های ویژه تهران بستری شدند. 

وی افزود: در مجموع سهم کسانی که به حوزه بهداشتی و درمانی استان تهران مراجعه کردند و نیاز به بستری داشتند با یک افزایش نسبی روبه‌‌رو بوده است و 12 درصد از مراجعین به مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران در بخش‌‌های عادی و ویژه بیمارستان‌‌های این استان بستری شدند. 

زالی ادامه داد: این امر دو دلیل می‌‌تواند داشته باشد؛ ممکن است بار مراجعین جدیدی که حال نامناسب‌‌تری دارند تغییر پیدا کرده باشد یا این‌‌که ممکن است معیارهای ما در رابطه با پذیرش بیماران در بیمارستان‌‌ها با تغییراتی مواجه شده باشد اما به هرحال از نظر آماری به عنوان یک نکته هشداردهنده به این امر نگاه می‌‌کنیم؛ امیدواریم بتوانیم در روزهای آینده برای حل مشکلات آمارها را دقیق‌‌تر تحلیل کنیم. 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند