۲۰ سال بلاتکلیفی طرح ثامن و سرمایه‎‌گذارانی که معطل مانده‌اند

کدخبر: 341471
اقتصادنیوز: استاندار خراسان رضوی با توجه به بلاتکلیفی طرح ثامن گفت: با رفع موانع پیش روی این طرح، باید این معضل ۲۰ ساله مرتفع شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جلسه شورای راهبردی طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، شهردار مشهد، رئیس شورای شهر مشهد و نماینده سرمایه‌گذاران در محل دفتر استاندار برگزار شد.

در این جلسه بعد از ارائه نظرات دیگر اعضای شورای راهبردی طرح نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی، علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی در سخنان کوتاهی بر رفع موانع بر سر راه این طرح تاکید کرد و گفت: مشکل طرح ثامن هم باید مانند موضوع شرکت پدیده حل شود تا در سایه این طرح هزاران اشتغال جدید را شاهد باشیم.

وی افزود: بالاخره باید بعد از 20 سال بلاتکلیفی طرح ثامن و سرمایه‌گذارانی که منتظر تعیین تکلیف شدن این طرح مانده‌اند اتفاقات مثبتی را تجربه کنیم.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در ادامه این جلسه گفت: توقف طرح مذکور به مالکان و صاحبان حقوق مکتسبه ضرر و زیان وارد می‌کند، شورای عالی شهرسازی باید به این مسئله توجه داشته باشد.

غلامعلی صادقی افزود: یکی از محدوده‌های قابل توجه و مهم سرمایه‌گذاری مشهد در محدوده حرم مطهر رضوی بوده، این موضوعی است که در حل و فصل موضوع طرح ثامن نباید ساده از آن گذشت.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما