کدخبر: ۳۴۱۹۶۰ لینک کوتاه

| آگهی برای راحت‌ترین شغل دنیا

اقتصادنیوز :برند تجاری «Olivia&#۰۳۹;s» برای فردی که بتواند در طول ساعت کاری تخت‌هایش را برای عرضه در فروشگاه مجازی این شرکت آزمایش کند و با ساعت‌ها خوابیدن روی تخت‌ها ویژگی‌های آنها را در اختیار کاربران و مشتریان قرار دهد حقوقی نسبتاً بالا پرداخت خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین ،برای رفتن به سر کار باید از رختخواب خارج شد، اما در آگهی جدیدی که اخیراً منتشر شده یک برند معروف انگلیسی به دنبال کارمندی است که کار خود را در رختخواب انجام دهد.

برند تجاری «Olivia's» برای فردی که بتواند در طول ساعت کاری تخت‌هایش را برای عرضه در فروشگاه مجازی این شرکت آزمایش کند و با ساعت‌ها خوابیدن روی تخت‌ها ویژگی‌های آنها را در اختیار کاربران و مشتریان قرار دهد حقوقی نسبتاً بالا پرداخت خواهد کرد.

بر اساس آگهی منتشرشده در مطبوعات بریتانیا، فرد استخدام‌شده باید فرم‌، اندازه‌ها و ویژگی‌های هر تخت‌خواب را تکمیل کند و دلایل راحتی، حجم، زیبایی و استحکام آنها را تبیین و توضیح دهده، علاوه بر اینها لازم است در مورد تجربه خود از خوابیدن روی تخت‌ها نظرات مکتوبی در اختیار دیگر کاربران سایت قرار دهد.

این کارمند خوش‌شانس علاوه بر خوابی راحت و استراحتی مکفی، ساعتی ۷۸ دلار برای انجام این شغل دریافت خواهد کرد و شرکت پیش‌بینی می‌کند فرد مذکور ماهانه دست‌کم ۲ تخت‌خواب را به همین شکل آزمایش کند و گزارش خود را در این باره ارائه دهد.

در بخشی از آگهی آمده که پیش‌نیازهای درخواست این شغل عبارت است از تسلط و مهارت در نوشتن و نداشتن اختلال خواب.

به گفته صاحبان این شرکت، در سایه قرنطینه و حضور مردم در منزل میزان فروش اینترنتی این شرکت هم افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند