کدخبر: ۳۴۲۳۰۷ لینک کوتاه

جدیدترین روش‌های پیشگیری از سرطان اعلام شدند

​اقتصاد نیوز:انجمن سرطان آمریکا دستورالعمل‌های جدید خود را برای کمک به افراد برای کاهش خطر ابتلا به سرطان منتشر کرده است. این سازمان گفت که این بروزرسانی براساس آخرین تحقیقات در مورد تأثیر رژیم‌های غذایی و فعالیت‌های بدنی منتشر شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، دستورالعمل‌های جدید پیشگیری از سرطان که روز سه شنبه صادر شد، بر افزایش تلاش‌های فردی تمرکز دارد.

بر اساس این دستور‌های جدید برای جلوگیری بهتر از هر نوع بیماری، افراد باید فعالیت بدنی بیشتری انجام دهند، غذا‌های سالم بیشتری بخورند، سعی کنند وزن نرمال داشته باشند و مصرف الکل را کاهش داده یا متوقف کنند.

به روزرسانی‌های مربوط به دستورالعمل‌های انجمن سرطان سرطان در آمریکا براساس شواهد جمع آوری شده از سال ۲۰۱۲ انجام شده است. این سازمان گزارش خود را در ژورنال CA: Journal Journal for منتشر کرده است. این انجمن تاکید دارد که باید وزن سالم و نرمال خود را به دست آورده و حفظ کنید. انجمن سرطان آمریکا اعلام کرد که این مسئله برای افراد دارای اضافه وزن یا چاق از اهمیت بیشتری برخوردار است، زیرا از دست دادن حتی چند کیلوگرم می‌تواند به کاهش خطر سرطان کمک کند.

جدیدترین روش‌های پیشگیری از سرطان اعلام شدند
بر اساس توصیه‌های این سازمان بهتر است زمان بیشتری را برای ورزش اختصاص دهید. این سازمان ۱۵۰ تا ۳۰۰ دقیقه فعالیت بدنی با شدت متوسط در هفته یا ۷۵ تا ۱۵۰ دقیقه فعالیت بدنی با شدت زیاد را برای بزرگسالان توصیه می‌کند. برای کودکان و نوجوانان، حداقل ۱ ساعت فعالیت شدید یا متوسط در هر روز می‌تواند احتمال ابتلا به انواع خاصی از سرطان را کاهش دهد.

سبک زندگی بی تحرک می‌تواند باعث انواع بیماری‌ها شود. افراد باید زمان کمتری را صرف نشستن یا دراز کشیدن کنند، زیرا فعالیت‌های بدنی کم و کمبود فعالیت بدنی ممکن است بر نحوه مبارزه بدن با بیماری‌ها تأثیر منفی بگذارد. غذا‌های طبیعی بیشتری را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. دستورالعمل‌های جدید پیشگیری از سرطان نشان می‌دهد که افراد از سبزیجات و میوه‌های رنگارنگ و غلات سبوس دار و برنج قهوه‌ای بیشتری استفاده کنند.
از خوردن گوشت قرمز خودداری کنید یا خوردن گوشت قرمز را محدود کنید. از نوشیدنی‌های قندی، غذا‌های بسیار فرآوری شده و محصولات تصفیه شده اجتناب کنید و یا مصرف این موارد را کاهش دهید. گذشته از گوشت، مردم باید مصرف محصولات شیرین کننده مصنوعی و مواد حاوی مواد افزودنی را نیز مدیریت کنند. مصرف الکل را متوقف کنید.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند