کدخبر: ۳۴۲۳۲۲ لینک کوتاه

خروج یک «شارژر موبایل» از مثانه یک بیمار ! + تصاویر

اقتصاد نیوز:در یک عمل نادر و بسیار عجیب جراحان از مثانه یک مرد هندی شارژر موبایل بیرون کشیدند!

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از روزیاتو، پزشکان از داخل مثانه ی یک مرد یک شارژر موبایل ۶۱ سانتیمتری بیرون کشیدند.این بیمار ۳۰ ساله هفته ی گذشته به دلیل شکم درد به پزشک مراجعه کرده بود.

هنوز معلوم نیست این شارژر موبایل چطور از مثانه ی این مرد سردرآورده. به عقیده ی پزشکان این شارژر یا بلعیده شده یا به قصد دیگری وارد بدن شده بود.

این مرد که گفته می شود «سابقه ی بلعیدن تصادفی تلفن همراه» را هم دارد، سیم پیچ خورده ی شارژر موبایل در تصاویر رادیولوژی مثانه ی او کاملاً مشهود است.

پیش از آنکه پزشکان دست به عمل جراحی کوچکی بر روی لوله ی گوارش او بزنند، در تلاش برای تسکین شکم درد مرد بیمار، به مدت دو روز به او داروی ملین خورانده شد.

بعد از آن پزشکان به وجود یک سیم شارژر ۶۱ سانتیمتری در مثانه ی او پی بردند و تصمیم به انجام جراحی برای خارج کردن آن گرفتند.

روز یکشنبه پنج پزشک طی یک عمل ۴۵ دقیقه ای در بیمارستانی در شمال هند، سیم شارژر را از مثانه ی این مرد بیرون کشیدند.

یکی از این پزشکان که اذعان کرد طی ۲۵ سال فعالیت حرفه ای خود هرگز چنین چیزی ندیده بود گفت: «دو روز به او ملین خوراندیم چون نمی خواستیم بلافاصله دست به جراحی بزنیم.مدفوع بیمار بررسی شد اما هیچ چیزی خارج نشده بود.«تصمیم گرفتیم یک برش کوچک بدهیم و لوله ی گوارشش را بررسی کنیم.احتمالاً وقتی که حقیقت را به ما می گفت معذب شده بود و بعد از آن بود که ما لوله ی گوارشش را بررسی کردیم.گرچه من از وضعیت سلامت روان او کاملاً مطمئن نیستم اما بعضی افراد برای لذتجویی جنسی دست به کارهایی می زنند اما این مرد پا را قدری فراتر گذاشته بود.»

بعد از جراحی، مرد جوان هندی سه روز را در بیمارستان گذارند، سپس مرخص شد و به خانه رفت.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند