لرستان در وضعیت کاملا هشدار قرار گرفت

کدخبر: 342479
استاندار لرستان با اشاره به وضعیت کاملاً هشدار کرونا در این استان گفت: روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا در لرستان رو به افزایش است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سیدموسی خادمی در جلسه با مسئولان دانشگاه علوم‌پزشکی و متخصصین بیماری کرونا لرستان اظهار داشت: متأسفانه شرایط این استان مطلوب نیست و روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا رو به افزایش است.

وی با اشاره به پیش‌بینی متخصصین دانشگاه علوم‌پزشکی مبنی بر احتمال شرایط بحرانی در روز‌های آینده، افزود: در حال حاضر استان لرستان در وضعیت کاملاً هشدار قرار دارد و باید بیماران، مردم و همه دستگاه‌های اجرایی این وضعیت را مورد توجه قرار دهند و جوانب بهداشتی را رعایت کنند.

استاندار لرستان به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تأکید و عنوان کرد: ممکن است به شرایطی برسیم که ظرفیت بیمارستان‌ها تکمیل شود و مشکلات بیشتری برای ما به‌وجود بیاید، بنابراین مردم باید با رعایت بهداشت فردی و موارد بهداشتی از ازدحام و تجمع خودداری کنند.

محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: در حال حاضر آمار ابتلای کرونا در شهر‌های مختلف این استان بالاست.

وی افزود: روزانه ۲۰۰ مورد جدید به آمار مبتلایان به‌طور متوسط به آمار متلایان به کرونا در لرستان افزوده می‌شود که با روند افزایش ابتلا آمار مرگ‌ومیر هم بالا خواهد رفت.


 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما