کدخبر: ۳۴۲۷۱۷ لینک کوتاه

تناقض‌گویی درباره بازگشایی تالارها

اقتصادنیوز :درحالیکه رئیس‌جمهور از بازگشایی تالارهای پذیرایی در مناطقی که وضعیت قرمز ندارند، خبر داده، استاندار تهران می‌گوید فعلاً هیچ مجوزی برای بازگشایی تالارهای پذیرایی صادر نشده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ، حسن روحانی صبح امروز در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا از بازگشایی تالارهای پذیرایی در مناطقی که وضعیت قرمز ندارد خبر داد و اظهار کرد: تالارهای پذیرایی در مناطقی که وضعیت قرمز ندارد در چارچوب مصوب می‌توانند فعالیت کنند و نباید بیش از 50درصد ظرفیتشان پذیرای افراد باشند.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: کتابخانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها می‌توانند در چچارچوب دستورالعمل‌ها فعالیت خود را آغاز کنند اما برخی امور مانند فعالیتهای تابستانی و اردوها فعلاً ممنوع است تا ببینیم شرایط بعدی ما چگونه است.

به دنبال این اظهارات رئیس‌جمهور، سرهنگ نادر مرادی؛ معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ نیز از فعالیت تالارهای پذیرایی با 50 درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکلهای بهداشتی خبر داد.

پس از این انوشیروان محسنی بندپی؛ استاندار تهران در گفت‌وگوی خبری عنوان کرد که فعلاً هیچ مجوزی برای بازگشایی تالارهای پذیرایی صادر نشده و گفت: به دلیل عدم صدور مجوز در ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، فعالیت آنها خلاف قانون است.

البته بنابر اعلام مسئولان وزارت بهداشت، استان تهران در حال حاضر در وضعیت قرمز قرار ندارد، با این وجود باید منتظر ماند و دید که آیا تالارهای پذیرایی بازگشایی خواهند شد یا خیر؟

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند