میانگین سنی فوتی‌های ناشی از کرونا در بروجرد

کدخبر: 343157
رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد با اشاره به اینکه میانگین سنی فوتی‌های ناشی از کرونا در این شهرستان 70 سال است، گفت: به طور جد از مردم می‌خواهیم بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد کاکاوند شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد مبارزه با کرونا بروجرد که در فرمانداری برگزار شد، افزود: روند شیوع ویروس کرونا رو به افزایش است.

وی با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم برگزاری مراسمات را کنترل کنیم، ادامه داد: مردم باید از برگزاری هرگونه تجمع و مراسمات عروسی و عزا به جد خودداری کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد با بیان اینکه ویروس بشدت درحال پیشروی است و ما باید مقابله کنیم، تصریح کرد: در بروجرد خوشبختانه تعداد بستری‌ها را کاهش داده‌ایم؛ هر فرد مشکوک به کرونا که علامتی دارد، خود قرنطینگی را انجام دهد؛ بیماران با علامت شدید را بستری می‌کنیم و علامت‌های خفیف باید در خانه بستری شوند.

کاکاوند اظهار داشت: میانگین مرگ و میر ناشی از کرونا در بروجرد ۲.۶ درصد است که به نسبت میانگین کشوری بسیار پایین‌تر است و کسانی که سن بالا یا بیماری زمینه‌ای دارند به کام مرگ کشیده می‌شوند.

به گفته وی، میانگین سنی کشته‌های بروجرد نیز، 70 سال است که به طور جد از مردم می‌خواهیم بازهم بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنند.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید