آملی لاریجانی از فساد طبری بی‌اطلاع بود؟

کدخبر: 343255
غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در مورد پرونده فساد اکبر طبری گفت: زمانی برخی آمده بودند که موضوعاتی را در قالب شایعه مطرح کردند اما چیزی در آن زمان برای رییس قوه قضاییه وقت ثابت نشده بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون اول قوه قضاییه با طرح این پرسش که آیا فساد ایشان روشن و آشکار بوده، گفت: مقدار زیادی ایشان پیچیده عمل کرده است اما بله؛ اینطور شایعاتی همیشه بوده است اما هیچ وقت به مرحله قضاوت نرسیده بود.

معاون اول قوه قضاییه یادآور شد: در همه تاریخ انقلاب افرادی بودند که نفوذی بودند مثل کشمیری و کلاهی ها اما کی از نفوذ اینها مطلع شدیم؟ در همه زمان ها نسبت به این افراد تردیدهایی بود و شایعاتی مطرح می شد اما پس از گذشت زمان این موضوعات برملا شد. در خصوص طبری هم شایعاتی بود اما بعد از یک کار جدی تحقیقاتی موضوعات برملا شد.

وی گفت: حتی من از آقای رییس قوه قضاییه وقت هم پرسیدم ایشان گفتند من تا زمانی که فساد این فرد برملا شود واقعا خودم به این موضوع نرسیدم که طبری فسادی داشته است. البته زمانی برخی آمده بودند که موضوعاتی را در قالب شایعه مطرح کردند اما چیزی در آن زمان برای رییس قوه قضاییه وقت ثابت نشده بود.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما