کدخبر: ۳۴۳۴۳۲ لینک کوتاه

«پایتخت ۷» برای نوروز ۱۴۰۰ ساخته می‌شود؟

آخرین خبرها از سری جدید «پایتخت»؛ اظهارات ضدونقیض «مهران احمدی» و «سیروس مقدم»

اقتصادنیوز؛ گمانه زنی‌های زیادی برای ساخت فصل ۷ سریال پایتخت مطرح بوده که با اظهارات ضدونقیض سیروس مقدم و مهران احمدی شدت گرفته است.

به گزارشاقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سیروس مقدم کارگردان سریال «پایتخت» خبر از تولید «پایتخت ۷» برای نوروز ۱۴۰۰ داد و گفت:وقتی سفارش به ساختن ادامه پایتخت می شود یعنی مشکلات حل شده و تلویزیون از ما طرح «پایتخت ۷» را خواسته است، انشاءالله با رفع دلخوری ها این مجموعه نوروز ۱۴۰۰ پخش می شود.
.
وی افزود:عوامل «پایتخت» انتظار یک تشکر خشک و خالی داشتند و با درایت دوستان ماجرا در حال حل شدن است و تمامی این حواشی از بین می رود. تلویزیون خانه ماست و در هر خانواده‌ای دلخوری پیش می آید ولی دائمی نیست و بازهم سر یک سفره هستیم.

سیروس مقدم بیان کرد: مجموعه پایتخت متعلق به فرد خاصی نیست و ما همه یک خانواده هستیم و این صمیمیت بین اعضای خانواده باعث سودآوری روزافزون برای همه شده است.

از سوی دیگر مهران احمدی بازیگر نقش بهبود که یک بار قبلاً بدلیل اختلاف‌نظر با پایتختی‌ها در فصول سه و چهار و پنج حضور نداشت این بار هم گفته به هیچ وجه حاضر به ادامه همکاری نیست.
 
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مهران احمدی به گروه "پایتخت" اعلام کرده دیگر با پایتختی‌ها ادامه همکاری نخواهد داد و به همین دلیل پایتختی‌ها برای 4 قسمت پایانی به مشکل خورده‌اند.

این در حالی است که مدیر شبکه یک اخیراً در جلسه‌ای با سیروس مقدم، الهام غفوری و محسن تنابنده بر ادامه همکاری این شبکه با پایتخت تأکید کرده است.
 
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند