کدخبر: ۳۴۳۹۸۷ لینک کوتاه

بازگشایی سینماهای بریتانیا با ۴۵۰ فیلم کلاسیک

​اقتصاد نیوز:سینماهای بریتانیا پس از یک دوره تعطیلی، مجموعه از ۴۵۰ فیلم از آثار کلاسیک هالیوودی تا فیلم‌های جدید را در برنامه اکران خود قرار می دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایران آرت، سینماهای بریتانیا که مدتی است به سبب شیوع ویروس کرونا تعطیل هستند، قرار است همزمان با بازگشایی در ماه جولای مجموعه‌ای شامل ۴۵۰ فیلم سینمایی از آثار کلاسیک عصر طلایی هالیوود تا فیلم‌های موفق و پرفروش چند سال اخیر را در برنامه اکران قرار دهند و سینماهای کرونازده می‌توانند برای ترغیب مخاطبان برای بازگشت به سینما این فیلمها را انتخاب کنند. 

انجمن توزیع کنندگان سینمای بریتانیا این مجموعه بزرگ از آثار سینمایی که برای اولین بار در کنار هم گردآوری شده‌اند را با عنوان "آغاز دوباره سینما: محتوایی برای بهبودی" توضیف کرده است. 

از جمله فیلمهای حاضر در فهرست اکران سینماهای بریتانیا پس از بازگشایی می‌توان به "لورنس عربستان"، "۱۹۱۷"، "بازگشت به آینده"، "آواز در باران"، "بیلی الیوت"، "چهار عروسی و یک تشییع جنازه"، "۲۰۰۱: اودیسه فضایی"، مجموعه کامل سری فیلمهای "هری پاتر"، "مکس دیوانه: جاده خشم" و همچنین فیلم جدید و برنده اسکار "اَنگل" اشاره کرد. 

سینماهای بریتانیا طبق اعلام پیشین قرار است تا ۱۰ جولای (۲۰ تیر) فعالیت خود را از سر بگیرند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند