کدخبر: ۳۴۴۲۵۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
آخرین وضعیت جسمانی سیدعلی صالحی

آخرین وضعیت جسمانی سیدعلی صالحی

اقتصادنیوز: سیدعلی صالحی، شاعر و منتقد ادبی صاحب‌نام که بسیاری از علاقه‌مندان به شعر او را با نام «ری را» می‌شناسند، از ۲۷ خرداد به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری و ‌در انتظار عمل قلب باز است. به دلیل شیوع ویروس کرونا و دستور اکید پزشک معالج،‌ وی در حال حاضر ممنوع‌الملاقات است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ،سیدعلی صالحی پیشتر گفته بود، به دلیل ناراحتی قلبی کهنه‌ای که یک دهه همراهش است، امکان دارد نیاز به جراحی قلب داشته باشد؛ اما تصمیم‌گیری قطعی در این مورد نیاز به آزمایش‌های پزشکان و تحقیق بیشتر دارد.

صالحی در سال ۱۳۸۹، به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شده بود و بار دیگر از ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ به سبب عارضه قلبی در مرکز قلب تهران بستری شده و تحت مراقبت قرار گرفته است.

طبق آخرین پیگیری‌ها، پزشکان تشخیص عمل قلب باز را برای بازیابی سلامتی صالحی قطعی دانستند و بناست طی هفته جاری این شاعر زیر تیغ جراحان برود.

همچنین طبق دستور اکید پزشک معالج شاعر «ری را»،‌ به سبب شرایط شیوع ویروس کرونا، وی ممنوع‌الملاقات بوده و امید تیم پزشکی بر این است که عمل جراحی صالحی تا پیش از پایان هفته جاری صورت گیرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند