معاون رئیس جمهور: هیچ دشمنی از موشک‌های وزارت دفاع در امان نیست

کدخبر: 345049
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: هیچ دشمنی نمی‌تواند از موشک‌های وزارت دفاع در امان باشد اگر بخواهد چشم بد به این خاک پاک بیاندازد.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدباقر نوبخت در جریان بازدید از پروژه آزادراه شیراز اصفهان گفت: هیچ عذری برای تاخیر در اتمام آزاد راه شیراز – اصفهان پذیرفتنی نیست. هرآنچه را که دولت در بحث تامین مالی این پروژه تعهد کرده انجام خواهیم داد و قبل از پایان شهریور امسال ۵۰۰ میلیارد تومانی را که برآورد مالی این طرح است، انجام خواهیم داد.

او ادامه داد: ۲۰۰ میلیارد تومان از این رقم را برای تخصیص اقدام کرده‌ایم و ۳۰۰ میلیارد تومان باقی‌مانده را نیز قبل از پایان شهریور ۹۹ تامین خواهیم کرد.

نوبخت افزود: بی‌شک در مسیر تکمیل این پروژه از کمک و همراهی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز از منظر مسوولیت ملی بهره‌مند خواهیم شد.امروز به جرات می‌توان گفت که کشور به یک کارگاه بزرگ تبدیل شده است.

به گفته او، تمام خدمات و فعالیت‌ها ظرف این سال‌ها در کشور در شرایطی انجام شده که در یک رویارویی بزرگ با دولت زورگوی آمریکا قرار داریم، دولتی که حتی به شهروندان خودش هم رحم نمی‌کند.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد: هیچ دشمنی نمی‌تواند از موشک‌های وزارت دفاع در امان باشد اگر بخواهد چشم بد به این خاک پاک بیاندازد. وزارتخانه دفاع در کنار این امر مهم در زمان صلح نیز علاوه بر تامین امنیت کشور، طبق قانون اساسی در کار سازندگی و توسعه ایران نیز همکاری بسیار خوبی داشته است.

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۹ فروردین۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ با وجود اینکه حجم معاملات اوراق بدهی روندی کاهشی داشت، اما در بالای مرز ۲۰۰ میلیارد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما