کاهش 5 درجه ای دمای تهران

کدخبر: 345104
اقتصادنیوز : اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: تا روز دوشنبه دمای هوای تهران ۵ درجه کاهش می یابد. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز اینده وضعیت جوی استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد پیش بینی می شود .

به گزارش اقصادنیوز ،براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز اینده وضعیت جوی استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد پیش بینی می شود که از روزپنجشنبه شب تا صبح شنبه(بویژه جمعه شب) و همچنین روز دوشنبه در پاره ای نقاط (بخصوص بخشهای جنوبی و غربی استان) گاهی همراه با وزش باد شدید و خیزش موقتی گرد و خاک خواهد بود.

گفتنی است که در روزهای جمعه، شنبه و دوشنبه در ارتفاعات شرقی استان افزایش ابر گاهی با بارش پراکنده دور از انتظار نمی باشد. از لحاظ دمایی امروز افزایش دماو جمعه و شنبه کاهش دما رخ خواهد داد.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه(۳۸ و ۲۴)، جمعه( ۳۶ و ۲۲)، شنبه(۳۴ و ۲۱)، یکشنبه(۳۴ و ۲۲) و دوشنبه( ۳۳ و۲۱) درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ورامین با ۳۹ درجه و فیروزکوه- امین آباد با ۲۰ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک ترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما