واکنش مسوول کمیته لیگ‌برتر به کناره‌گیری استقلال

کدخبر: 345132
اقتصاد نیوز: در شرایطی که استقلال در بیانیه رسمی خود در اعتراض به عملکرد داوری، تهدید به کناره گیری از مسابقات کرده است، سهیل مهدی مدعی است نامه‌ای در این زمینه به دست آنها نرسیده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبر ورزشی: اتفاقات روز گذشته در دیدار دو تیم فولاد خوزستان و استقلال با اعتراض باشگاه استقلال همراه شده و آنها تصمیمات داوری را در شکست خود سهیم می‌دانند. موضوعی که باعث شده تا این باشگاه در بیانیه‌ای ضمن گلایه و اعتراض نسبت به این موضوع، تهدید کند در صورت تکرار آن از مسابقات کناره گیری خواهد کرد!

سهیل مهدی، مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر در واکنش به بیانیه استقلال گفته: اخبار رسانه‌ای گمانه‌زنی است و هنوز چنین به دست ما نرسیده است. خودم صبح از اهواز آمدم و تا ظهر که در دفتر حضور داشتم هیچ نامه‌ای دریافت نداشته‌ام.

مهدی درباره اینکه این نامه در سایت رسمی باشگاه منتشر شده گفت: امیدوارم استقلال و هواداران مثل دیگر تیم ها گرم کننده تنور رقابت‌ها هستند و باعث رونق فوتبال کشور هستند و ما امیدواریم همه تیم‌ها با شوق و در کنار هواداران وارد مسابقات شوند و بتوانیم آنها را ببینیم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما