کدخبر: ۳۴۵۴۸۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رییس دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد:

برگزاری مجازی بیشتر کلاس‌های ترم آینده

اقتصادنیوز؛ رییس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به مشخص شدن مدل برگزاری امتحانات در این دانشگاه گفت: ثبت‌نام نودانشجویان به صورت مجازی انجام می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ محمد تقی احمدی در پاسخ به این سوال که آیا مدل برگزاری امتحان در این دانشگاه مشخص شده است؟ اظهار کرد که با توجه به تجربه چندین دانشگاهی که زودتر امتحانات خود را برنامه ریزی کردند، ما به این جمع بندی رسیدیم که امتحانات ترکیبی از شفاهی و کتبی باشد و عمدتا به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار شود.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس افزود: البته در حداقلی از موارد که اساتید ضروری می دانند، امتحان حتما باید به صورت حضوری برگزار شود، شرایط را برایشان فراهم خواهیم کرد اما ممکن است امتحانات این بخش از دانشجویان با تاخیر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در حال تهیه دستورالعمل آموزشی در خصوص جزییات برگزاری امتحان هستیم، گفت: در حال حاضر یک دوره آشنایی تخصصی و کسب مهارت در خصوص نحوه برگزاری امتحان بوسیله نرم افزار ویژه برای اساتید در حال برگزاری است تا شاهد کمترین مشکلات در برگزاری امتحان باشیم.

احمدی با اشاره به اینکه پذیرش ورودی های جدید دانشگاه با تایید وزارتخانه از آبان ماه صورت می گیرد، گفت: احتمال قوی ثبت‌نام این دانشجویان به صورت مجازی انجام می شود.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس در ادامه تاکید کرد که در ترم تحصیلی آینده تعداد خیلی کمی از کلاس ها حضوری تشکیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: دانشجویان جاری نیز ترم خود را با تایید نهایی وزارتخانه از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهند کرد که ممکن است به صورت گروه بندی، حضوری و غیرحضوری برگزار شود.

احمدی در ادامه گفت: از طرفی برای دانشجویانی که در ترم آخر پژوهشی هستند، تمهیداتی در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز به آزمایش های تکمیلی و نیاز به خوابگاه،‌ خوابگاه در اختیار آن ها قرار گرفته شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند