اعلام آماده‌باش مقاومت برای واکنش فوری به اقدام اسرائیل

کدخبر: 345647
اقتصادنیوز؛ منابع آگاه فاش کردند، شاخه‌های نظامی گروه‌های مقاومت فلسطینی خود را برای پاسخگویی به طرح اشغال کرانه باختری آماده کرده‌اند و دستوراتی از رهبران خود در این باره گرفته‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ منابع وابسته به گروه‌های مقاومت فاش کردند، شاخه‌های نظامی این گروه‌ها اقدامات میدانی لازم را اتخاذ کرده‌اند تا در صورت اجرایی شدن طرح رژیم صهیونیستی برای اشغال کرانه باختری به آن پاسخ دهند.

بر اساس گزارش خبرگزاری «سما»، این منابع اعلام کردند، رهبران گروه‌های فلسطینی دستوراتی به فرماندهان شاخه‌های نظامی برای آمادگی در این خصوص ابلاغ کرده‌اند.

منابع یاد شده تأکید کردند: تمام یگان‌های میدانی گروه‌ها در بالاترین سطح آمادگی برای پاسخ به این طرح هستند و این موضوع در چارچوب توافقی ملی انجام شده است.

در ادامه این گزارش آمده، هماهنگی بسیاری میان گروه‌های مقاومت برای پاسخ به طرح اشغال کرانه باختری وجود دارد و این تماس‌ها در چارچوب اتاق عملیات مشترک ادامه دارد.

«ابوعبیده» سخنگوی شاخه نظامی حماس «القسام» اخیرا هشدار داد: مقاومت تصمیم برای الحاق (اشغال کرانه باختری) را اعلام جنگ علیه خود می‌داند و کاری خواهد کرد که دشمن صهیونیستی به خاطر این تصمیم انگشت پشیمانی به دندان بگیرد.

اخبار تیتر یک
  • روایت مرکز آمار از وضعیت تورمی در دی ماه

    در نخستین ماه زمستان تورم ماهانه دردی ماه ۱.۸ درصد ثت شد. این میزان کمترین حد تورمی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون بوده است.

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید