چقدر طول کشید تا آتش‌نشان‌ها به کلینیک سینا برسند؟

کدخبر: 346464
اقتصادنیوز: درپی اعلام برخی اظهارات درمورد زمان حضور آتش نشانان در محل حادثه انفجار و حریق کلینیک سینا اطهر سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحانی را درباره زمان حضور آتش نشان در محل ارائه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا  سید جلال ملکی ، درباره زمان رسیدن آتش نشانان به محل حادثه انفجار و حریق در کلینیک سینا اطهر گفت: پس از تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع حادثه، ستاد فرماندهی، با توجه به شدت حادثه و گزارش اعلامی در نخستین مرحله آتش نشانان چهار ایستگاه شش، ۶۴، ۸۸ و ۱۰۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

وی ادامه داد: برابر مستندات موجود نخستین تیم آتش نشانی حدود پنج دقیقه بعد به محل رسیده و عملیات خود را آغاز کرده است، گروه های دیگر نیزبه فاصله زمانی بسیار کوتاه در محل حاضر شده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه مستندات و حتی صدای تماس ها با آتش نشانی به همراه ساعت آنها موجود است، گفت: با توجه به بافت معابر در محدوده محل حادثه و نیز حجم ترافیکی که در آن ساعت در منطقه وجود دارد، می توان گفت که آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن به محل رسیده و اقدامات خود را آغاز کرده اند.

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۷ اردیبهشت۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، بازار معاملات اوراق بدهی دولت تا حدودی گرم شد و حجم معاملات به بالار مرز ۲۰۰…

از دست ندهید
بلیط هواپیما