کدخبر: ۳۴۶۶۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توهین عجیب ستاره سابق فرانسه به مسی

توهین عجیب ستاره سابق فرانسه به مسی

اقتصادنیوز: کریستوف دوگاری با به کار بردن الفاظی عجیب علیه لیونل مسی از گریزمان خواست که ترسی از فوق ستاره آرژانتینی نداشته باشد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقلاز خبرآنلاین: بارسلونا روزهایی پرتنش و بحرانی را پشت سر می گذارد. پس از سه تساوی در ۴ بازی و از دست دادن شش امتیاز، این تیم خطر از دست رفتن قهرمانی لالیگا را بیش از پیش حس می کند و اگر رئال امشب بر ختافه پیروز شود، فاصله با کهکشانی ها به ۴ امتیاز افزایش خواهد یافت.

در چنین اوضاع و احوالی ورود گریزمان به زمین در دقیقه 90 بازی بارسا و اتلتیکو نیز بسیار خبرساز شد و رسانه ها از آن به تحقیر ستاره فرانسوی تعبیر کردند. ستین در نشست خبری پس از بازی گفت که از گریزمان عذرخواهی نخواهد کرد که با پاسخ تند پدر این بازیکن روبرو شد.

برخی معتقدند این یک تاکتیک برای عصبانی کردن گریزمان به منظور فروش او در فصل نقل و انتقالات است. ستاره ای که با 120 میلیون یورو از اتلتیکو به بارسا پیوست اما نتوانسته انتظارات را بر آورده سازد. همچنین مدت هاست این شایعه وجود دارد که لیونل مسی تمایل داشت تا مبلغ هزینه شده برای جذب گریزمان، صرف بازگرداندن نیمار شود و او رابطه ای دوستانه با ستاره فرانسوی ندارد و حتی در زمین به او پاس نمی دهد.

کریستوف دوگاری ملی پوش سابق فرانسوی که سابقه یک سال بازی برای بارسا را هم دارد، در مصاحبه با رادیو مونته کارلو به انتقاد از گریزمان پرداخت و مسی را هم از الفاظ عجیبش بی نصیب نگذاشت.

او در این رابطه گفت:« گریزمان از چه کسی در بارسا می ترسد؟ از یک فوتبالیست 1.5 متری نیمه اوتیسمی؟ تنها کاری که او باید انجام دهد، شهامت بیشتر در رختکن تیم است. یک سال است می گویند مسی با گریزمان مشکل دارد. معتقدم او باید رودررو این مشکل را حل کند. درست است که مسی در زمین می تواند به گریزمان بیشتر پاس بدهد ولی صادقانه بگویم که این مساله من را شگفت زده نمی کند. گریزمان زیادی توپ از دست می دهد و در زمین خجالتی بازی می کند. او باید با مسی صحبت کند و این مشکل به گونه ای دیگر قابل حل شدن نیست.»

دوگاری به کیکه ستین نیز حمله کرد و گفت:« ستین انسان خوبی است ولی مربی ای در سطح بارسلونا نیست. او یک مربی کاملا معمولی است. ستین نمی داند چگونه باید تعویض کند. برابر اتلتیکو و دقیقه 85، سرخیو بوسکتس را بیرون کشید تا آنسو فاتی را وارد میدان کند. گریزمان را هم دقیقه 90 وارد زمین کرد. معتقدم او قصد تحقیر گریزمان را نداشت بلکه مشکل اینجاست که نمی داند چطور تعویض کند و از تیمش چگونه بازی بگیرد. اطمینان دارم که او چیزی بر علیه گریزمان ندارد. بارسا برای ستین بیش از اندازه بزرگ است و به همین دلیل تمرکزش را از دست داده.»

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند