کدخبر: ۳۴۶۷۲۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

احضار دو وزیر به مجلس

اقتصاد نیوز: عضو هیات رئیسه مجلس گفت: هفته آینده در هنگام حضور آقایان ظریف و نمکی در صحن مجلس، ۲۰ نماینده دیدگاههای خود را مطرح خواهند کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: حجت الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی د، با اشاره به دستور کار مجلس در روز یکشنبه و سه شنبه آینده و حضور ظریف وزیر امور خارجه و  نمکی وزیر بهداشت در صحن مجلس گفت:  طبق تصمیم هیات رئیسه مجلس آقای ظریف در خصوص تحولات بین المللی، منطقه ای و داخلی و آقای نمکی در خصوص مسائل و موضوعات بهداشتی بخصوص شیوع بیماری کرونا در کشور گزارشی به نمایندگان ارائه خواهند کرد.

وی افزود: در هر یک از این جلسات، به قید قرعه ۱۰ نماینده انتخاب می شوند تا هر کدام به مدت سه دقیقه به ارائه دیدگاههای خود بپردازند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در هنگام حضور وزرا در صحن مجلس ما با تقاضای زیادی از نمایندگان، حداقل ۱۰۰ نماینده برای صحبت و ارائه دیدگاه در صحن مجلس مواجه هستیم که به قید قرعه به ۱۰ نماینده اجازه صحبت داده می شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی گفت: در جلسه روز یکشنبه در هنگام حضور ظریف، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و در جلسه روز سه شنبه در هنگام حضور نمکی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دیدگاههای خود را مطرح خواهند کرد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند