کدخبر: ۳۴۷۳۷۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تصاویر جاسوسی از دومین سری کوپه BMW

اقتصاد نیوز:به تازگی چند تصویر جاسوسی از سری دومین خودروهای کوپه شرکت BMW در مکزیک منتشر شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران: مدتی است که تصاویر جاسوسی مختلفی از تست سری دو خودرو Coupe شرکت BMW در فضای مجازی منتشر می‌شود که آخرین تصویر مشاهده شده از این خودرو به تست آن در مناطق اطراف رشته کوه‌های آلپ مربوط می‌شود؛ هر چند تاکنون این خودرو صرفا در مناطق سردسیر مشاهده شده است اما  تاکنون علت آزمایش این کوپه قدرتمند جدید BMW در مناطق سردسیر مشخص نبود.

به تازگی نیز این خودرو با پوشش کامل در مکزیک دیده شده است که خبر از احتمال تولید این خودرو در کارخانه جدید شرکت BMW در سن لوئیس پوتزی مکزیک می‌دهد. در تصاویر جاسوسی جدید منتشر شده از سری دوم خودرو Active Tourer چیز زیادی مشخص نیست چرا که شرکت BMW سعی کرده تا جای ممکن این خودرو را مخفی کند و طرفداران را از این طریق وادار کند تا روز معرفی این خودرو صبر کنند.

تصاویر جاسوسی منتشر شده از دومین سری کوپه شرکت BMW

در حال حاضر از مواردی که به طور قطعی درباره خودرو جدید BMW می‌توان اعلام کرد به محفظه مشبک جلویی این خودرو مربوط می‌شود، هنوز مشخص نیست که شرکت BMW از چه حفاظی در جلوی این خودرو استفاده خواهد کرد اما یقینا این شرکت از محفظه جدیدی که در خودرو‌های سری 4 خود استفاده کرده، در این خودرو استفاده نخواهد کرد.

تصاویر جاسوسی منتشر شده از دومین سری کوپه شرکت BMW

بخش پشتی این خودرو نیز به طور کامل پوشیده شده است اما با کمی دقت می‌توان فهمید که بخش پشتی این خودرو تعداد زیادی خمیدگی خواهد داشت که نشان از دقت بالای BMW در ساخت این خودرو دارد. درباره مشخصات موتوری این خودرو اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما احتمالا شرکت BMW در خودرو کوپه جدید خود از موتور شش سیلندر استفاده خواهد کرد. با این حال برای مشخص شدن اطلاعات بیشتری درباره این خودرو باید تا زمان معرفی آن منتظر ماند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند