کنایه افشین پیروانی به کم‌تجربگی یک استقلالی

کدخبر: 347385
اقتصاد نیوز: افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس در گفتگو با برنامه شب‌های فوتبالی، صحبت‌های نظری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال را ناشی از کم‌تجربگی او دانست.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ پیروانی در واکنش به صحبت‌های عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از فردی مثل آقای حجت نظری که نماینده میلیون‌ها نفر در شورای شهر تهران هستند انتظار می‌رود با کلاس و پرستیژ بهتری صحبت کنند. ایشان در شورای شهر از مردم رأی گرفته و شاید یک یا چند پرسپولیسی به ایشان رأی داده باشند پس باید به احترام آرایی که به حساب ایشان ریخته،از اظهارنظر اینچنینی پرهیز کنند. من امیدوارم با توجه به اینکه ایشان جوان هستند در مسائل کلان شهر مثل ترافیک، آلودگی هوا و ... موضع‌گیری های این‌چنینی نداشته باشند چرا که خسارت این مسئله خیلی بالا خواهد بود.

پیروانی همچنین با اشاره به صحبت‌های نظری درباره ورزشگاه کاظمی توضیح داد: کاش آقای نظری سری به ورزشگاه کاظمی می‌زدند، نه الان بلکه زمانی که پرسپولیس تحویل گرفته بود و شبیه به یک ویرانه بود؛ ما این ورزشگاه را آباد کردیم و ایشان نباید چنین موضعی در قبال ماجرای زمین پرسپولیس داشته باشند. به هر حال اگر مشکل نتیجه دارید، فرار رو به جلو نکنید.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما