کدخبر: ۳۴۷۹۹۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نماینده مردم بوشهر در مجلس:

گرانی کمر مردم را شکسته است

اقتصادنیوز؛ عبدالکریم جمیری در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۸ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی گفت: گرانی کمر مردم را شکسته و نرخ ارز، مسکن و تورم سبب بروز مشکلات شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه‌ملت؛ نماینده مردم بوشهر از وضعیت نابسامان بازار و گرانی های افسارگسیخته که موجب بروز مشکلات برای اقشار کم درآمد شده، انتقاد کرد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تامین مواد غذایی برای حیات حداقل نیاز روزانه اقشار کم درآمد است که گرانی ها برایشان دردسرساز شده است.

وی افزود: از کادر درمانی در کشور خصوصا استان بوشهر برای مبارزه با کرونا تقدیر و تشکر می کنم ، اما باید یادآور شد وضعیت کرونا در  استان قرمز و نگران کننده است؛ رئیس جمهور اگر در پیشگیری این موضوع با همکاری مجلس ضعیف عمل کند، در عرصه درمان ناتوان خواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به وزیر نیرو افزود: تامین آب شرب حداقل نیاز مردم بوشهر، گناوه و دیلم است که باید به آن رسیدگی شود.

جمیری در تذکری به وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: باید به افرادی که در عرصه ملوانی فعالیت دارند و تنها راه امرار معاششان دریاست، کمک شود.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند