کدخبر: ۳۴۸۳۹۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

امام جمعه اصفهان در خصوص ضرورت حجاب به تجربه اسپانیا اشاره می‌کند:

با دختران زیبارو و ترویج شراب توانستند روح جهاد را از مسلمانان بگیرند

اقتصادنیوز: امام جمعه اصفهان گفت: یکی از مسائل مهم در مبارزه با اسلام، مبارزه با حجاب است و نمونه آن کشور اسپانیاست که پس از ۶۰۰ سال با استفاده از دختران زیبارو و ترویج شراب توانستند روح جهاد را از مسلمانان گرفته و این کشور را از دست آنان خارج کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل خبرگزاری فارس، سید یوسف طباطبایی‌نژاد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان، با یادآوری سالروز حمله رضاشاه پهلوی به مسجد گوهرشاد بیان داشت: خود رضاشاه پهلوی تا این حد با حجاب مخالف نبود که دست به چنین قتل عامی بزند بلکه دلیل آن این است که امثال او و آتاتورک مزدور اجانب بودند و دستور داشتند که با اسلام مبارزه کنند.

امام جمعه اصفهان افزود: یکی از مسائل مهم در مبارزه با اسلام، مبارزه با حجاب است و نمونه آن کشور اسپانیاست که پس از ۶۰۰ سال با استفاده از دختران زیبارو و ترویج شراب توانستند روح جهاد را از مسلمانان گرفته و این کشور را از دست آنان خارج کنند.

وی اضافه کرد: در پاسخ به کسانی که می‌گویند که آیا خداوند به خاطر یک تار مو انسان را به جهنم می‌برد می‌گویم که خوردن یک دانه برنج روزه را باطل می‌کند و برای همان یک دانه برنج که به عمد خورده می‌شود انسان باید چندین روز روزه بگیرد.

طباطبایی‌نژاد تأکید کرد: رابرت مرداک یهودی، از رسانه‌داران بزرگ غربی می‌گوید عفاف زدایی و به دنبال آن فروپاشی خانواده کلید رمز انحطاط تمدن ایران اسلامی است؛ این تجربه و روش دشمن است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند