کدخبر: ۳۴۸۵۷۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هشدار معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان؛

در موقعیت سخت، گزینه‌های قوی‌تری رو خواهیم کرد

اقتصادنیوز؛ شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن اعلام آمادگی برای مقابله با تحمیل تصمیمات بیگانگان هشدار داد: ما در صورت قرار گرفتن در موقعیت هاى سخت، گزینه‌های قوى ترى نزد فرماندهان و بزرگان حزب‌الله داریم که در موقعیت هاى سخت آنان را رو خواهیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شفقنا؛ شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در مصاحبه‌اى که با شبکه «المنار» داشت، ضمن اشاره به اتحاد احزاب سیاسى و حزب‌الله در لبنان، گفت که این احزاب مانعى براى اجرایى شدن برنامه‌های آمریکا در لبنان هستند.

او گفت که با وجود ما و متحدانمان، آمریکا اجازه ندارد کشور لبنان را به سمت تاریکى پیش ببرد. آمریکایی‌ها مى خواهند به هر طریقى گزینه‌‌های سیاسی در لبنان را تغییر داده و قدرت و مقاومتى که موجب نگرانی شدید اسراییل شده را از حزب‌الله بگیرند.

وى تأکید کرد که حزب‌الله هرگز در کارنامه خود گزینه تسلیم شدن نداشته، یا پیروز مى شود یا شهادت نصیبش می‌شود. یک نیروى حمایتى و آماده حزب‌الله را از تحمیل تصمیمات بیگانگان بى نیاز می‌کند.

وى افزود که ما در صورت قرار گرفتن در موقعیت هاى سخت، گزینه‌های قوى ترى نزد فرماندهان و بزرگان حزب‌الله داریم که در موقعیت هاى سخت آنان را رو خواهیم کرد، این گزینه‌های قوى تر می‌تواند مجموعه‌ای از امور یا رویکردها باشد که توسط سران انتخاب می‌شود.

او همچنین گفت که در جنگ احتمالى میان اسرائیل و ما، اسرائیل حتما شکست خواهد خورد، اسرائیل می‌داند که توان مقاومت حزب‌الله بیش جنگ سال ۲۰۰۶ است.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند