جنجال خوابیدن ستاره فوتبال روی سکوی استادیوم + عکس

کدخبر: 348647
اقتصاد نیوز:خوابیدن گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید در جریان دیدار این تیم مقابل آلاوس خبرساز شده و بار دیگر او را سوژه انتقادها کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از طرفداری، تصویری که از خوابیدن راحت گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، روی سکوها در جریان دیدار این تیم مقابل آلاوس منتشر شده بار دیگر او را سوژه انتقادها کرده. هواداران رئال می‌گویند این تصاویر کاملاً واضح نشان می‌دهد که تعهد او نسبت به تیمش صفر است.

در جریان دیدار جمعه شب رئال و آلاوس که با پیروزی 2-0 رئالی ها به پایان رسید برای گرت بیل حتی جالب نبود که ببیند در زمین چه می‌گذرد. چرا که او از فرصت نیمکت‌نشینی برای خوابیدن روی سکوهای ورزشگاه استفاده کرد.

زیدان در  این بازی تصمیم گرفت یک بار دیگر بیل را نیمکت نشین کند. البته به دلایل شرایط کرونایی او مثل دیگر بازیکنان نیمکت‌نشین نه روی نیمکت بلکه روی سکوهای خالی ورزشگاه نشسته بود یا بهتر است بگوییم خوابیده بود. تصاویر او در این وضعیت توسط دوبین‌ها ضبط شده و حالا برای او دردسرساز شده است.

زیدان در چهار بازی اخیر رئال مقابل اسپانیول، ختافه، اتلتیک بیلبائو و آلاوز به گرت بیل حتی یک دقیقه بازی نداده ولی حرکت دیروز او نشان داد که احتمالاً حق با زیدان بوده است.

01510224

بیل سال 2013 بود که به رئال مادرید پیوست ولی از 2018 به بعد شرایط برای او در این باشگاه چندان خوب پیش نرفته است. بیل که همواره در کانون اخبار و حواشی قرار دارد، اطمینان زیدان را هم از دست داده است. در واقع او نه محبوب هواداران است و نه در ایده های زیدان جای دارد. شاید تنها حامی او ریاست باشگاه باشد.

بیل با این وجود همواره از تمایلش برای ماندن تا 2022 و پایبند ماندن به قراردادش صحبت کرده است. او فصل جاری تنها سه گل به ثمر رسانده و در اسپانیا بر این عقیده اند که ارتباط بین زیدان و بیل درست نشدنی است و بیل تبدیل به یک معضل برای رئال شده است.

لوکو گاتی کارشناس آرژانتیتی چندی پیش در برنامه ال چیرینگیتو در مقابل زیدان به دفاع از بیل پرداخته بود و ادعای جالب را مطرح کرد:« بیل یکی از بهترین مهاجمان دنیاست. او در بهترین فرمش غیر قابل مهار است. سرعت و قدرت بدنی او را کمتر بازیکنی دارد ولی زیدان به او کم لطفی می کند.

همین حالا او به بارسا برود و کنار مسی بازی کند، آقای گل لالیگا خواهد شد. مسی با پاس های استثنایی اش بیل را بارها در موقعیت گلزنی قرار خواهد داد و هیچکس قادر به مهارش نخواهد بود. در این شک ندرم که بیل الان در تیمی اشتباهی در حال بازی کردن است.»

داستان های ادامه دار گرت بیل و دلمشغولی هایش به گلف نیز یکی دیگر از دلایل عدم محبوبیت او بین رئالی هاست.

هشت ماه پیش پس از قطعی شدن صعود ولز به یورو 2020 و پایان بازی این تیم برابر مجارستان، بازیکنان ولز درون زمین جشن گرفتند. در این میان حضور یک پرچم که از سوی کادر فنی در اختیار بازیکنان قرار گرفته بود، بسیار خبرساز شد. روی این پرچم نوشته شده بود:« به ترتیب، ولز، گلف و مادرید.» که کنایه ای مستقیم بود به باشگاه رئال مادرید و هوادارانش.

نوشته پرچم اشاره مستقیم به حواشی اخیر بیل در مادرید داشت. ستاره ولزی در یک ماه منتهی به بازی با مجارستان نه در بازی های رئال شرکت کرده بود و نه در تمرینات این تیم حاضر بود ولی به محض دعوت شدن به اردوی تیم ملی کشورش، بدون هیچ مشکلی به تمرینات این تیم رفت تا این شبهه ایجاد شود که او عامدانه یک ماه اخیر را در رئال تمرین نکرده است.

همه این اتفاقات دست به دست هم داده اند تا شرایط بیل به چنین روزی منجر شود. او روی نیمکت می نشینید، می خندد و می خوابد و 14 میلیون یورو هم در سال دستمزد می گیرد. بیل علی رغم بی محلی های زیدان، احتمالا یک سال دیگر هم نیز میهمان رئال خواهد بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما