یک نماینده مجلس:

آقای روحانی شرم نمی‌کنید با قاتل حاج قاسم مذاکره کنید؟

کدخبر: 348812
اقتصادنیوز: نماینده مردم سنقر در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: با خروج آمریکا از برجام باز دنبال مذاکره هستید. آیا شرم نمی‌کنید با قاتل شهید سلیمانی مذاکره کنید؟ آیا شرم نمی‌کنید با کسی مذاکره کنید که خود اعتراف به تروریست بودن دارد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سید جواد حسینی کیا در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 22 تیر 99) خطاب به رئیس جمهور گفت: هدف از برجام برداشتن تحریم‌های ظالمانه بود که پس از چند سال مذاکره، رفت و آمدها، انجام تعهدات از سوی ما نتیجه‌اش اعمال تحریم‌های شدیدتر شده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فشار اقتصادی فراوان بر مردم که حاصلش دلار بالای 20 هزار تومانی و سکه بالای 10 میلیون تومانی و قیمت مسکن دست نیافتنی شده است.

وی افزود: آقای روحانی! این همان برجامی است که شما گفتید مسؤولیت آن با من است. این همان رونق اقتصادی است که شما به واسطه برجام راه انداخته‌اید که یارانه مردم ارزش 2 دلار پیدا کرده است.

حسینی کیا خاطرنشان کرد: با خروج آمریکا از برجام باز دنبال مذاکره هستید. آیا شرم نمی‌کنید با قاتل شهید سلیمانی مذاکره کنید؟ آیا شرم نمی‌کنید با کسی مذاکره کنید که خود اعتراف به تروریست بودن دارد؟

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ آقای روحانی! اعتراف دیرهنگام شما در کوتاهی در ساخت مسکن قیمت آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نجومی و دست نیافتنی کرده است. آقای روحانی! نمی‌دانم از قیمت گوشت، مرغ و تخم مرغ و دیگر اقلام مورد نیاز مردم خبر دارید یا نه، گوشت و مرغ از سفره مردم حذف شده و بقیه در حال پر کشیدن است. این همان رونق اقتصادی است که شما به مردم وعده دادید.

وی افزود: آقای روحانی! نمی‌دانم از وضعیت زندگی اسفبار کارگران و بازنشستگان خبر دارید یا نه که برای اداره زندگی باید دو شیفت کار کنند. آقای روحانی! از وضعیت نیمه جان صنعت کشور خبر دارید یا نه که وارداتی‌های دولت دنبال بسته شدن طومار صنعت هستند.

حسینی کیا خاطرنشان کرد: آقای روحانی! بیایید به جای کدخدا چشم امید به خدا و جوانان پرتوان این مرز و بوم تکیه کنید و مافیاهای اقتصادی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دولت دور کنید تا مردم کمی لذت زندگی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ احساس کنند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف همچون آب شرب و... از مسؤولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما