سیر تا پیاز ماجرای شلاق خوردن فردوسی پور

کدخبر: 349899
اقتصادنیوز: فردی که سابقا مالکیت باشگاه نفت تهران را عهده‌دار بوده و این تیم در پایان فصل به دسته پایین‌تر از رقابت‌های لیگ برتر سقوط کرده و حالا هم اثری از این تیم در فوتبال ایران نیست؛ امروز در گفت‌وگویی رادیویی با اعلام کرد به دلیل انتشار صحبت‌های خلاف واقع در برنامه نود، مجری و تهیه‌کننده این برنامه را به ۴۰ضربه شلاق متهم کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه: او در بخشی از صحبت‌هایش به مجری برنامه گفت: "با وجود فرصت زیادی که به عادل فردوسی‌پور داده شد تا از طریق یک پیام عذرخواهی رضایت را وی را جلب کند، این اتفاق رخ نداد و وی برخلاف میل باطنی مجبور به پیش‌رفتن در این پرونده شده است؛ پرونده‌ای که فرجام آن، ۴۰ضربه شلاق به جرم نشر اکاذیب بوده است".

اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد در این گفت‌وگوی رادیویی تنها بخشی از واقعیت گفته شده و این فرد به بخش مهم دیگر ماجرا اشاره نکرده است.

موضوع مهم این است که حکم این پرونده ۴۰ضربه شلاق یا جریمه نقدی یک‌ونیم‌میلیون تومانی بدل از شلاق بوده که عادل فردوسی‌پور با پرداخت آن به اجرای احکام، این پرونده را بسته و حاشیه خاص دیگری نیز در این زمینه وجود ندارد.

 

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۹ فروردین۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ با وجود اینکه حجم معاملات اوراق بدهی روندی کاهشی داشت، اما در بالای مرز ۲۰۰ میلیارد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما