اجرای طرح جدید برای مبازره با بدحجابی

کدخبر: 350085
اقتصادنیوز: جانشین فرمانده ناجا در خصوص طرح ناظر یک و دو برای مبارزه با بدحجابی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل انتخاب، سردار قاسم رضایی در حاشیه سفر به استان البرز، اظهار داشت: مقابله با کسانی که امنیت جانی مردم را به خطر انداخته و به احتکار و قاچاق اقلام به خصوص کالاهای بهداشتی در استان ها و مرزها می پردازند را در دستور کار قرار داده ایم.

و با بیان اینکه قرارگاه مقابله با قاچاق به ویژه در حوزه بهداشتی در نیروی انتظامی راه اندازی شده است، گفت: البته احتکار و قاچاق کالا به خصوص در حوزه های بهداشتی، در روزهای اول بیشتر بود اما با اطلاع رسانی به موقع مردم و اقدام سریع نیروی انتظامی و قوه قضائیه کاهش یافته است.

سردار رضایی ادامه داد: حفظ سلامت جامعه در اولویت ما است و به همین منظور پلیس امنیت اقتصادی وارد عمل شده و سیستم بهداشت در استان ها نیز به صورت جدی فعال است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به رعایت عفاف و حجاب به عنوان مطالبه جدی شهروندان اشاره کرد و گفت: مردم از بدحجابی و پوشش عده اندکی، آزرده خاطر هستند و این مطالبه ای است که از تمام دستگاه ها دارند، گلایه برخی نیز این است که چرا تمام دستگاه های مرتبط وظایف شان را در این رابطه انجام نمی دهند که البته مطالبه به حقی است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از اجرای طرح ناظر یک و ۲ برای مقابله با بدحجابی خبر داد و خاطر نشان کرد: طرح ناظر یک، مربوط به عدم رعایت حجاب در خودروهاست که در این طرح برای بار اول پیامک هایی به گوشی تلفن همراه فرد ارسال و در بار دوم احضار و تعهد کتبی و در بار سوم نیز در قانون تعریف هایی صورت گرفته است.

سردار رضایی درباره طرح ناظر ۲ نیز گفت: این طرح مربوط به اماکنی از جمله فروشگاه هاست که در این طرح نیز نیروی انتظامی با حمایت شهروندان برنامه هایی را در دستور کار دارد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما