هشدار در مورد ویران شدن تیم بارسلونا

کدخبر: 350095
اقتصاد نیوز:نامزد ریاست باشگاه بارسلونا آینده این باشگاه را روشن نمی بیند و لزوم تغییرات را الزامی می داند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از آی اسپورت، بارسلونا چیزی تا یک فصل بدون جام فاصله ندارد. آبی اناری ها شب گذشته در زمین خود به اوساسونا باختند و به فاصله یک هفته تا پایان لالیگا دیگر هیچ امیدی برای قهرمانی ندارند. این رئال مادرید بود که با ده برد متوالی توانست فاتح لالیگا شود.

برای بارسا تنها لیگ قهرمانان باقیمانده و با توجه به شرایط فعلی، این باشگاه شانس زیادی برای قهرمانی نخواهد داشت.

ویکتور فونت به بی بی سی گفت:« سطح تیم ها در یک دهه اخیر بالاتر رفته و رقابت برای قهرمانی دشوارتر شده است. برای مثال تیم های لیگ برتر از لحاظ مالی تقویت شده اند و شاهد سرمایه گذاری دولت های قطر و امارات در تیم های باشگاهی اروپا نیز هستیم. آنها پول زیادی را به پی اس جی و سیتی تزریق کرده اند و کیفیت شان چند برابر شده است. متاسفانه با شرایطی که بارسا دارد و با این روند، خطر تبدیل شدن به میلان یا منچستر جدید را حس می کنم. اگر تلاش نکنیم و شرایط را تغییر ندهیم، این خطر جدی خواهد بود.»

فونت در مورد وضعیت مسی گفت:« مسی در بارسا خوشحال نیست و درمورد آینده تردید دارد. او احتمالا به خاطر ناکامی های متوالی بارسا در لیگ قهرمانان آزرده خاطر است و ما باید تمرکزمان را روی این قضیه بگذاریم. باید باشگاه را به سمتی هدایت کنیم که بتواند مدعی جدی قهرمانی اروپا باشد. باید مسی را متقاعد کنم که با حضور ما در کادر مدیریتی، شرایط تغییر خواهد کرد و اینکه پروژه ما یک پروژه برنده است.»

ویکتور فونت نامزد ریاست باشگاه بارسلونا معتقد است که باشگاه کاتالان در خطر تبدیل شدن به میلان یا منچستریونایتد جدید است.

میلان با 18 اسکودتو و هفت قهرمانی چمپیونزلیگ، از سال 2011 دیگر نتوانسته قهرمان سری آ شود و سال 2007 نیز برای آخرین بار فاتح لیگ قهرمانان شد. روسونری از سال 2014 دیگر نتوانسته اند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنند.

منچستریونایتد نیز از سال 2013 نتوانسته قهرمان لیگ برتر شود و سال 2008 نیز برای آخرین بار قهرمان چمپیونزلیگ شد.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید