امام جمعه اهل سنت: اعدام حکم سنگینی است و دنیا از ما انتقاد می‌کند

کدخبر: 350121
مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان بیان کرد: حکم‌های سنگین اعدام برداشته شوند مگر آنجا که خداوند فرموده و نص آمده است. اعدام حکم سنگینی است و دنیا از ما انتقاد می‌کند.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایران‌آنلاین، سخنان مولوی عبدالحمید در مراسم نماز جمعه اهل‌سنت زاهدان را می‌خوانید:

تعدیل در سیاست داخلی و خارجی، دادن آزادی‌های قانونی بیشتر به مردم و برداشتن احکام سنگین اعدام می‌تواند ارزش پول ملی را برگرداند.

کرونا همه دنیا را فراگرفته اما تاثیر چندانی بر ارزش پول ملی کشورها نگذاشته است، ولی در کشور ما کرونا هم خودمان را گرفته و هم ارزش پول ملی را پایین آورده است.

به تعبیر مقام معظم رهبری اقتصاد ما بیمار است و توصیه ما این است که این بیماری باید آسیب‌شناسی شود. هر پدیده و مساله‌ای در دنیا نیاز به آسیب‌شناسی دارد.

اگر اقتصاد کشور آسیب‌شناسی شود به دو نتیجه می‌رسیم. کرونای پولی ما کرونای سیاسی است و نیاز به دو تعدیل دارد؛ یکی تعدیل در سیاست داخلی و دیگری تعدیل در سیاست خارجی.

اگر ما در تمام کشور کارخانه بزنیم و تولید بکنیم مشکل پول حل نمی‌شود.

وی از مسئولین خواست سیاست را تعدیل کنند، آزادی‌های بیشتری به مردم بدهند و بگذارند مردم انتقاد کنند.

تا انتقاد نباشد اصلاحی صورت نمی‌گیرد. حکم‌های سنگین اعدام برداشته شوند مگر آنجا که خداوند فرموده و نص آمده است.

اعدام حکم سنگینی است و دنیا از ما انتقاد می‌کند و اثر آن در کاهش ارزش پول ملی نمایان می‌شود. اگر تغییری در سیاست داخلی و خارجی بوجود بیاید و آزادی قانونی بیشتری به مردم داده شود و مردم بتوانند انتقاد کنند ارزش پول ملی برمی‌گردد.

من به جز خیرخواهی و دلسوزی برای مردم و مسئولین هدف دیگری ندارم. تعدیل در سیاست بسیار حیاتی و مهم و اثرگذار است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما