کدخبر: ۳۵۰۱۳۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توصیه کیهان به حراست ارشاد و صداوسیما درباره هنرمندان منتقد حکم اعدام سه متهم حوادث آبان 1398

توصیه کیهان به حراست ارشاد و صداوسیما درباره هنرمندان منتقد حکم اعدام سه متهم حوادث آبان ۱۳۹۸

اقتصادنیوز: کیهان از موضع‌گیری برخی هنرمندان در مواجهه با صدور حکم اعدام برای سه متهم حوادث آبان‌ماه ۹۸ انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه در ستون خبرهای ویژه فرهنگی خود مدعی شد: پس از ایجاد جریان حمایت از سه سارق مسلح که به اعدام محکوم شده‌اند، باز هم جمعی از به اصطلاح سلبریتی‌ها که اغلبشان در جریان انتخابات سال 96 نیز مردم را فریب داده بودند، به تقویت و ترویج یک دروغ بزرگ دیگر کمک کردند!

مهناز افشار، ترانه علیدوستی، آزاده صمدی، نوید محمدزاده، پوریا پورسرخ، رضا کیانیان، شهاب حسینی، محمدرضا فروتن، هانیه توسلی، سارا خوئینی‌ها، بهرام افشاری، آنا نعمتی، مهدی ژوله، مجید صالحی، رخشان بنی‌اعتماد، نگار جواهریان، مرجانه گلچین و...

این فهرست، بسیار شبیه و نزدیک به فهرست هنرمندان حامی حسن روحانی در دو انتخابات 92 و 96 است. این سلبریتی‌های کم‌سواد، یک بار دیگر نیز به ابزار انحراف و فریب مردم تبدیل شده‌اند و این بار از سه سارق مسلح که دستانشان به خون مردم آلوده است، حمایت کرده‌اند!

این‌ها افرادی هستند که با آنتن صداوسیما اوج گرفته‌اند و با بودجه وزارت ارشاد پیش رفته‌اند! حراست صداوسیما و همچنین حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید این فهرست را مدنظر قرار دهد و افرادی که همجهت با ضدانقلاب و ترامپ، از قاتل‌ها و جانیان حمایت می‌کنند، بهتر است کمتر از قبل از بیت‌المال و امکانات عمومی کشور مصرف کنند!

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند