کدخبر: ۳۵۰۴۹۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

موج انتقاد از جشن تولد ۵۰سالگیِ بهشت زهرا

اقتصاد نیوز:برگزاری جشن تولد ۵۰سالگی بهشت زهرا(س) تهران واکنش کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز جمعه ۲۷ تیرماه با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، سید حسن خمینی تولیت حرم حضرت امام خمینی (ره)، سعید خال مدیرعامل بهشت زهرا (س) و جمعی از شخصیت‌ها و مدیران شهری همچون علی اشراقی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی و احمد مسجدجامعی حضور داشتند. تصاویر برگزاری این جشن تولد اخیرا منتشر شده است.

شهردار تهران و سیدحسن خمینی در جشن تولد بهشت زهرا

شهردار تهران و سیدحسن خمینی در جشن تولد بهشت زهرا

واکنش تعدادی از کاربران در این رابطه را بخوانید. مثلا صوفیا نصراللهی که نوشت: «راستش اگه خبر کیک تولد ۵۰ سالگی بهشت زهرا صحت داشته باشه دیگه به جایی رسیدیم که تنها سوالی که برام پیش میاد اینه که: بهشت زهرا رو  قبل از انقلاب ساختن که! ساخته دست پهلوی محسوب میشه چرا شهردار و نوه امام براش جشن تولد میگیرن؟»

یگانه خدامی هم چنین نوشت که: «کاش به جای نمایش مضحک کیک ۵۰ سالگی بهشت‌زهرا به غسال‌ها و کارگرانی که توی این روزهای سخت کار کفن و دفن انجام می‌دن و سلامتی و جون‌شون رو در ازای حقوق کم کف دست گذاشتن، کمک می‌کردین. قبرستون جشن تولد نمی‌خواد.» محمد آقازاده هم نوشت:« آقایان در شرایطی که مردم از ترس مرگ بخاطر کرونا کلافه و افسرده‌اند جشن‌تولد بهشت‌زهرا می‌گیرند، جشن مرگ در حالی که طفل شادی را در زندگی‌مان خیلی وقت است گم کرده‌ایم. کاش با خبر شویم عقل به خواب رفته بیدار شده است، شاید مطالبه رویای تحقق ناپذیر داریم» و در ادامه...

حناچی و سیدحسن در جشن تولد بهشت زهرا

حناچی و سیدحسن در جشن تولد بهشت زهرا

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند