اعلام تعداد جانباختگان کرونا در آسایشگاه کهریزک

کدخبر: 350550
اقتصادنیوز: استاندار تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در آسایشگاه سالمندان کهریزک، از فوت ۳۷ نفر در این آسایشگاه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی‌بندپی، استاندار تهران اعلام کرد: از زمان شیوع کرونا در استان تهران در مرکز نگهداری سالمندان کهریزک ۳۷ نفر از عزیزان بر اثر کرونا فوت شدند.

استاندار تهران که در جلسه شورای مواد مخدر استان سخن می‌گفت هم‌چنین در مورد میزان بازپروری معتادان اظهار داشت: بر اساس آمار نگهداری معتادین در مراکز بازپروری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۱ درصد کاهش داشته و اگر واگذاری مراکز بهاران زودتر از جانب شهرداری اتفاق می‌افتاد شاهد این روند نبودیم.

وی در ادامه گفت: در استان تهران به لحاظ آسیبهای اجتماعی یا شیوع بیماری کرونا، وضعیت زرد، سفید و قرمز وجود ندارد؛ چراکه به دلیل پیوستگی و نزدیکی شهرستانهای استان به مرکز شاهد شرایط یکسان از حیث شیوع بیماری در شهرستان‌های استان هستیم.

استاندار تهران سپس در مورد وضعیت استان تهران خاطرنشان کرد: اگر در تهران به دلیل شیوع کرونا وضعیت زرد است قطعا همه شهرستانهای استان نیز وضعیت زرد دارند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما