پورشه ۹۱۱ توربو ۲۰۲۱ معرفی شد +عکس

کدخبر: 350584
اقتصاد نیوز:پورشه ۹۱۱ توربو ۲۰۲۱ در دو مدل کوپه و کابریولت معرفی شد. در ادامه شما را با مشخصات و امکانات این سوپرکار پورشه آشنا می‌کنیم.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از گجت نیوز، شرکت پورشه با هدف پر کردن فاصله میان مدل‌های سوپرکار کررا S و توربو S تصمیم گرفت از پورشه ۹۱۱ توربو کوپه و کابریولت مدل ۲۰۲۱ پرده بردارد. در حال حاضر این دو خودرو قابل سفارش بوده و مشتریان می‌توانند مدل کوپه را با قیمت ۱۷۰ هزار و ۸۰۰ و مدل کابریولت را با قیمت ۱۸۳ هزار و ۶۰۰ دلار سفارش دهند.

مشخصات پورشه ۹۱۱ توربو ۲۰۲۱

پورشه 911 توربو 2021

پورشه ۹۱۱ توربو ۲۰۲۱ از یک موتور ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری توئین توربو تخت بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۵۷۲ اسب بخار و گشتاور ۷۵۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. به کمک این پیشرانه قدرتمند، این خودرو قادر است ظرف مدت ۲.۷ ثانیه از سرعت صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد. هرچند شتاب مدل کانورتیبل این خودرو یک دهم ثانیه کندتر است. حداکثر سرعت هر دو مدل این خودرو نیز ۳۱۹ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

پورشه 911 توربو 2021

این خودرو همانند مدل توربو S از یک گیربکس ۸ سرعت دو کلاچه و سیستم چهار چرخ محرک می‌برد که برای آن سیستم فرمان‌پذیری چرخ‌های عقب نیز در نظر گرفته شده است. در کابین این خودرو یک صفحه نمایش ۱۰.۹ اینچی استاندارد و صندلی‌های اسپرت برقی با تنظیم در ۱۴ جهت به چشم می‌خورند.

پورشه 911 توربو 2021

داخل کابین نیز شاهد صفحه نمایش ۱۰.۹ اینچی استاندارد و صندلی‌های اسپرت برقی با تنظیم در ۱۴ جهت هستیم. مشتریان با سفارش پکیج سبک‌ورزن می‌توانند با حذف صندلی‌های عقب و برخی از متریال سرکوب کننده صدا حدود ۳۰ کیلوگرم از وزن خودرو را کاهش دهند. با سفارش پکیج اسپرت نیز تریم اسپرت بدنه و چراغ‌های عقب به این خودرو اضافه خواهد شد.

پورشه 911 توربو 2021

از سایر آپشن‌های قابل سفارش این خودرو می‌توان به سیستم اگزوز اسپرت، سیستم تعلیق با ارتفاع کمتر، کنترل شاسی دینامیک، دید محیطی و دید در شب، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی اشاره کرد.

اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید