اکران «شنای پروانه» متوقف شد

کدخبر: 350801
اقتصاد نیوز: دبیر شورای صنفی نمایش از موافقت این شورا برای متوقف کردن ادامه اکران فیلم سینمایی «شنای پروانه» خبر داد.
 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا: مرتضی شایسته درباره متوقف شدن فیلم شنای پروانه، گفت: رسول صدرعاملی، تهیه‌کننده این فیلم به همراه سرمایه‌گذار آن قبول کرده بودند که برای بازگشایی سینماها فیلم خود را تحویل بدهند. به این ترتیب فیلم آنها اکران و چهار هفته هم روی پرده سینماها بود. از این دوستان به همراه آقای سرتیپی صمیمانه تشکر می‌کنیم. همچنین لازم است بگویم که در فرصت مجدد یا بعد از ایام محرم یا در عید نوروز این فیلم مجددا اکران می‌شود.

وی افزود: به دلیل اینکه دو فیلم «شنای پروانه» و «خوب، بد، جلف۲» اول در سینماها اکران شدند، مواردی را برای آنها قائل شدیم و نظر شورا بر این بوده است. البته فیلم «خوب، بد، جلف۲» و «زن‌ها فرشته‌اند» به اکران خود ادامه می‌دهند.

دبیر شورای صنفی نمایش ادامه داد: ضمنا ما برای ادامه اکران سینماها هم فیلم‌هایی خیلی خوبی را برنامه‌ریزی کردیم که روی پرده بیاید. انشالله با قدرت کار را ادامه می‌دهیم.

شایسته خاطرنشان کرد: از آن زمان دو هفته اکران فیلم ادامه پیدا کرد. به هر حال امروز آقای صدرعاملی به شورا آمدند و خوستند که فیلم را بردارند و شورا نیز این درخواست را پذیرفت.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما