مراسم عروسی ۴ میلیون دلاری پسر دیوید بکهام +عکس

کدخبر: 350818
​اقتصاد نیوز:اینطور که گفته می شود بروکلین بکهام قصد دارد مراسم ازدواج خود با نامزدش، نیکولا پلتز را در هتل مجللی در ایتالیا برگزار کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از روزیاتو، طبق شنیده ها، پسر بزرگ دیوید بکهام هتل Borgo Egnazia در منطقه ی پولیای ایتالیا را برای برگزاری مراسم عروسی خود در نظر دارد، هتلی که برگزاری مراسم در آن تا حدود ۴ میلیون دلار هزینه برمی دارد.

عروسی پسر دیوید بکهام بروکلین بکهام

به گفته ی رسانه ها، بروکلین و نیکولا به همراه ویکتوریا بکهام از این هتل ۵ ستاره دیدن کرده اند.

برگزاری مراسم عروسی در این هتل خوش منظره می تواند تا حدود ۴ میلیون دلار خرج بردارد. جاستین تیمبرلیک و همسرش جسیکا بیل هم عروسی خود را در سال ۲۰۱۲ در همین هتل برگزار کردند.

اینطور که گفته می شود ویکتوریا بکهام در جریان بازدید از هتل به عروس آینده اش گفته بود: «آن روز روز تو است. ما دوست داریم که روز خاصی شود… پس هر طور که تو بخواهی خواهد بود.»

این هتل دو ساحل اختصاصی، یک سالن اسپا و یک ساختمان قلعه مانند دارد.

مهمانان عروس و داماد فضای زیادی در اختیار خواهند داشت چرا که این هتل به اندازه ی ۴۰۰ نفر اتاق دارد.

مراسم عروسی دیوید بکهام و همسرش، ویکتوریا چیزی در حدود ۶۰۰ هزار دلار خرج برداشت که یکی از پرخرج ترین عروسی های سلبریتی ها در آن زمان محسوب می شد.

خانواده ی بکهام سال گذشته هم تعطیلات خود را در ایتالیا گذارندند.

تصور می شود بروکلین ۲۱ ساله و نیکولای ۲۵ ساله برخی رسومات یهودی را در مراسم عروسی خود اجرا کنند چون پدربزرگ بروکلین و پدر میلیاردر نیکولا یهودی هستند.

به گفته ی رسانه ها «نیکولا در یک خانواده ی یهودی بزرگ شده و گرچه مادرش، کلودیا یهودی نیست اما پدرش، نلسون یک یهودی بسیار مذهبی است. آن ها فرزندان خود را طوری بزرگ کردند که حافظ ارزش های سنتی دین یهود باشند.»

«وقتی بروکلین و نیکولا تصمیم به ازدواج گرفتند، بروکلین با برگزاری یک مراسم عروسی یهودی موافقت کرد. این مراسم خیلی مذهبی برگزار نخواهد شد اما احتمالاً برخی رسومات یهودی را خواهد داشت.»

بروکلین خبر نامزدی خود با نیکولا، بازیگر فیلم «تبدیل شوندگان: عصر انقراض» (Transformers: Age of Extinction) را هفته ی گذشته اعلام کرد و اظهار کرد علیرغم آنکه تنها ۹ ماه از رابطه ی عاشقانه ی آن ها می گذرد، «نیمه ی گمشده» اش را پیدا کرده است.

بروکلین یک انگشتر نامزدی ۴۴۰ هزار دلاری برای نیکولا خریده و او با پدر و مادر مشهور نامزدش، دیوید و ویکتوریا دیدار کرده است.

اینطور که گفته می شود پدر و مادر نیکولا، نلسون پلتز ۷۲ ساله، مدیر سرمایه و کلودیا هفنر ۶۵ ساله، مدل سابق، پیشنهاد داده اند که هزینه های عروسی برعهده ی آن ها باشد. طبق شنیده ها این زوج ۱/۳ میلیارد دلار ثروت دارند.

نلسون پلتز و کلودیا هفنر، والدین نیکولا پلتز

رسانه ها می گویند این زوج هنوز مطمئن نیستند که مراسم خود را طبق آیین یهودی برگزار خواهند کرد یا نه اما بروکلین به نیکولا گفته مراسم هر طور که او مایل باشد برگزار خواهد شد.

پدربزرگ مادری بکهام هم یهودی بود و او در خودزندگینامه اش خود را «نیمه یهود» خوانده است.

او در اینباره نوشته: «من احتمالاً با دین یهود بیشتر از هر دین دیگر تماس داشته ام.»

علاوه بر این گفته می شود آشپز عروسی میلیون دلاری پسر بزرگ دیوید بکام گوردون رمزی، آشپز مشهور خواهد بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما