کدخبر: ۳۵۰۹۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پلمب ۴ فروشگاه به دلیل بی‌توجهی به کرونا

اقتصاد نیوز: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب چهار واحد صنفی عرضه پوشاک به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا، سرهنگ نادر مرادی دراین باره گفت: در راستای تداوم اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی در حوزه پوشاک، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت روز گذشته با مشارکت پایگاه های ده گانه پلیس امنیت عمومی تهران پنجمین مرحله طرح بازدید و نظارت از واحدهای صنفی عرضه کننده پوشاک را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح از ۴۲ واحد صنفی بازدید شد، گفت: در این میان به متصدیان ۱۵ واحد صنفی اخطار کتبی داده شد، چهار واحد صنفی عرضه البسه و پوشاک هم که پیش از ان تذکر دریافت کرده بودند، به علت نقض رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت با بیان اینکه خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد صنوف همکاری خوبی با پلیس دارند، گفت: از شهروندان می‌خواهیم که در صورت مواجهه با موارد تخلف چه در حوزه بهداشتی و چه موارد دیگر موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند