تکذیب شهادت چند ایرانی در حملات جنگنده‌های اسرائیلی به دمشق

کدخبر: 350972
اقتصادنیوز :‌یک فعال رسانه‌ای آگاه به تحولات سوریه ادعای رسانه‌های غربی و برخی از رژیم های عربی منطقه مبنی بر شهادت چند ایرانی در حمله دیشب جنگنده های صهیونیستی به دمشق را کاملا دروغ و خبرسازی دانست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ،«صادق الحسینی»  فعال رسانه‌ای در این باره گفت: تا این لحظه هیچ گزارشی حاکی از زخمی یا شهید  شدن هیچ ایرانی یا لبنانی در حملات دیشب جنگنده‌های صهیونیست نداشتیم و همان طور که رسانه‌های سوری اعلام کردند در این حمله 7 سرباز سوری زخمی شدند.

وی با اعلام اینکه هواپیماهای رژیم صهیونیستی از جولان اشغالی به حریم هوای سوریه تجاوز کردند، گفت بیشتر این موشک‌ها در آسمان دمشق ساقط شدند ولی دو مورد از این حملات که به یکی از ساختمان های دفاع ملی و ارتش سوریه اصابت کرده و خسارت های مادی به بار آورده است .

این فعال رسانه‌ای ادعای شهادت چند ایرانی در حملات دیشب را خبرسازی رسانه ای دانست و آن را کاملا کذب خواند که دستور آن از اتاق عملیات مشترک تل آویو و ریاض  صادر شده است.

وی تجاوز دیشب رژیم صهیونیستی به سوریه را نمایش قدرت از طرف بنیامین نتانیاهو دانست و گفت که وی با این اقدام در صدد است بحران داخلی کشنده خود را به خارج منتقل کند چرا که از یک طرف با خشم و اعتراضات داخلی روبرو است و از طرف دیگر با کودتای گروه‌های سیاسی علیه خود مواجه است.  

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما