کدخبر: ۳۵۱۰۵۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

معرفی ۵ محصول جدید سامسونگ

اقتصاد نیوز:مدیر بخش موبایل سامسونگ: رو تائه مون، در یک بیانیه جدید اعلام کرد که اولویت‌های جدید شرکت سامسونگ مشخص شده است و ۵ دستگاه جدید را در رویداد پانزدهم مرداد این شرکت رونمایی خواهند کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، طی چند ماه گذشته بسیاری از کاربران و متخصصان حوزه فناوری منتظر آشنایی با چشم انداز‌های جدید شرکت سامسونگ بودند و اکنون مشخص شده است که این شرکت روی سه اولویت اصلی متمرکز شده است:نوآوری‌های معنی دار، همکاری آزاد و افزایش پتانسیل کاری.

سامسونگ سرمایه گذاری‌های R&D خود را بیش از پیش بازنگری کرده و تمرکز خود را بر روی دستگاه‌های ۵G ادامه خواهد داد و این موضوع به افزایش تولید تلفن‌های همراه نیز کمک خواهد کرد. این شرکت به دنبال تقویت بیشتر مشارکت‌های کلیدی خود است و تلاش‌های خود را در بهینه سازی کارایی عملیاتی و همچنین ساده‌تر کردن تجربه اتصال دستگاه‌های خود ادامه خواهد داد.
مدیر بخش موبایل سامسونگ در این خصوص گفت: «در Galaxy Apacked تابستان امسال، پنج دستگاه جدید را معرفی خواهیم کرد. این دستگاه‌ها چشم انداز ما را به عنوان مبتکر تجربیات جدید تلفن همراه ارائه می‌دهند که بدون شک و به طور مداوم در هر بخش ادامه خواهند یافت.»
علاوه بر این، پست وبلاگی جدید سامسونگ ۵ دستگاه جدید را تأیید کرده است که در رویداد Galaxy Unpacked ماه آینده به بازار عرضه خواهند شد که شامل Galaxy Buds Live و Galaxy Watch ۳ باشد. انتظار می‌رود سری Note۲۰، Galaxy Z. Fold ۲ و Galaxy Tab S۷ duo نیز در این فهرست باشند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند