رازهایی که محافظ نتانیاهو درباره او فاش کرد

کدخبر: 351884
اقتصاد نیوز: محافظ مخصوص سابق بنیامین نتانیاهو ابعاد جدیدی از زندگی و رفتارهای نخست وزیر رژیم صهیونیستی را افشا کرد.
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم: در گزارشی در این رابطه خبر داد : "نایر عادن" مامور واحد حفاظت از شخصیت های عالی رتبه که مدتی به عنوان محافظ شخصی بنیامین نتانیاهو فعالیت داشت به شدت از رفتارهای وی انتقاد کرد.

وی در نوشتاری که به شدت در شبکه های اجتماعی رژیم صهیونیستی بازتاب داشت خطاب به نتانیاهو خواستار استعفای وی شد.

 پایگاه اطلاع رسانی روزنامه یدیعوت احارانوت،وی در نوشتار خود خطاب به نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت : من یکی از کسانی هستم که تو مرا نمک زمین توصیف کردی ، من کسی هستم که به خاطر تو بقیه دوستانم را به گور سپردم ، من جزو کسانی هستم که چشم بسته پشت سر تو حرکت کردم ، هر کسی که می خواست به تو نزدیک بشود را متوقف می کردم و ساعت های متمادی در مقابل محل سکونتت در زمستان و تابستان کشیک می دادم.

اما دیروز من هم همانند بقیه معترضین در آن سوی مقر اقامتت از سوی نیروهای پلیس کتک خوردم من فقط می خواستم حقم را بگیرم اما من را مضروب کردند من هم جزو کسانی بودند که با آب فشار قوی متفرق شدم چون پلیس پاسخ دیگری نداشت.

او خطاب به نتانیاهو افزود : من تو را خوب می شناسم ، از این رو خوب می دانم که نمی توانی جایی بروی به تو سلام می رسانم و می گویم دیروز برای دیدنت آمده بودم!!

به نوشته این روزنامه عبری زبان اعتراض این افسر سابق ارتش صهیونیستی با واکنش و همراهی بسیاری از جامعه صهیونیستی از جمله واحد ۷۰۳ مامور حفاظت از شخصیت های عالیرتبه مواجه شد.

به اعتقاد کارشناسان اعتراضات علیه نتانیاهو به عنوان نماد ساختار رژیم صهیونیستی روز به روز ابعاد جدیدی به خود می گیرد.‎

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما