کدخبر: ۳۵۱۸۹۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دستور رهبر کره شمالی به مردم ؛ لاک‌پشت بخورید!

اقتصاد نیوز:رهبر کره‌شمالی به مردم این کشور دستور داد گوشت لاک‌پشت بخورند تا از این طریق کمبود مواد غذایی به ویژه گوشت در کشورش جبران شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از  اعتمادآنلاین، رسانه‌ها خبر دادند کیم جونگ اون رهبر کره‌شمالی خطاب به مردم کشورش از آنها خواست از این پس به دلیل کمبود مواد غذایی گوشت لاک‌پشت بخورند.

در همین راستا رسانه‌های کره‌شمالی هم به تکرار این توصیه به مردم پرداختند.روزنامه «سان» در گزارش خود در این باره آورده است: رسانه‌های کره‌شمالی بعد از این توصیه به طور مرتب مطالب و گزارش‌هایی در مورد فواید گوشت لاک‌پشت منتشر می‌کنند.

بر اساس گزارش سازمان ملل متحد، حتی پیش از بسته شدن مرزها به دلیل شیوع ویروس کرونا نیز دست‌کم ۴۰ درصد جمعیت کره‌شمالی از ناامنی غذایی رنج می‌بردند.

گفتنی است در شرایطی که اقتصاد کره‌شمالی یکی از بدترین سال‌های تاریخ خود را پشت سر می‌گذارد و بسته شدن مرزهای کشور با چین نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا مزید بر علت شده و در حالی که اکثر مردم این کشور مجبور به خوردن حداقل مواد غذایی هستند، رسانه‌ها چندی پیش از لیست مشروبات و غذاهای لاکچری رهبر این کشور از جمله سوپ باله کوسه پرده برداشتند.

این مطلب برایم مفید است
101 نفر این پست را پسندیده اند