انفجار و آتش سوزی در کرمانشاه /ورود «سپاه» به اطفاءحریق تانکرهای سوخت+جزئیات

کدخبر: 352421
در پی آتش سوزی مهیب در کرمانشاه، سپاه برای اطفاء حریق ورود کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، سازمان آتش نشانی کرمانشاه اعلام کرد: نشت سوخت از تریلر حامل مواد سوختی در پارکینگ محل توقف خودروهای سنگین در کرمانشاه  و آتش سوزی  موجب سرایت آتش به چند خودروی سنگین دیگر شد.

آتش سوزی  در  منطقه  دولت آباد کرمانشاه رخ داده است.  ۱۰۰ آتش نشان و ۲۳ ماشین آتش نشانی در تلاش برای مهار آتش هستند. این آتش سوزی ۵ مصدوم داشته که ۴ نفر از آنها آتش نشان بوده اند.

ورود «سپاه» به اطفاءحریق تانکرهای سوخت

همچنین به گزارش فارس، مدیرکل بحران استان کرمانشاه در خصوص حریق محله دولت آباد کرمانشاه گفت: ساعت ۱۱ و ۲۰ امروز صبح در خصوص یک حریق در پارکینگ ماشین آلات سنگین اعتماد واقع در محله دولت آباد کرمانشاه اعلام شد و پس از آن به سرعت اکیپ های آتش نشانی اطراف به محل حادثه اعزام شدند.

جلیل بالایی در خصوص جزییات این حادثه، اظهار داشت: آتش سوزی گزارش شده در پارکیتگ ماشین آلات سنگین رخ داده و از یک دستگاه تانکر حامل سوخت شروع شده و به ماشین آلات اطراف سرایت کرده است با توجه به حجم آتش سوزی از واحد اطفاء حریق سپاه پاسداران و پالایشگاه درخواست کمک شد.

بالایی ادامه داد: پس از حضور اکیپ‌های اطفاء حریق، یگان امداد و درمان نیز سریعاً اقدام به حضور و استقرار در محل حادثه کردند؛ در این حادثه یک نفر از اهالی محل دچار آتش سوزی شده بود که سریعا به بیمارستان اعزام و چهار نفر از کادر آتش نشانی نیز که در جریان حادثه دچار سوختگی شده بودند، توسط بیمارستان مستقر درمان شدند.

وی با بیان این مطلب که حادثه پس یک ساعت و ۲۰ دقیقه مدیریت و حریق اطفاء شد، گفت: در جریان این حادثه ۸ دستگاه ماشین آلات سنگین آسیب دیده‌اند و با توجه به زحمات یگان‌های مستقر در محل در ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه حریق کاملا مهار شده و فرمانده میدانی عملیات نیز پایان عملیات را اعلام کرد.

بالایی در خصوص علت اصلی حادثه عنوان کرد: علت حادثه هم اکنون در حال بررسی است اما بنا به گزارشات و مشاهدات اولیه تعمیرات غیر اصولی یکی از رانندگان یا مالکان خودرو علت به جود آمدن حریق بوده است.

 

منبع: نورنیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید