کدخبر: ۳۵۳۲۴۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

درخواست کرونایی سلبریتی مشهور از هوادارانش

اقتصاد نیوز: بازیگر سرشناس هالیوودی در یک پیام جالب در اینستاگرام از هواداران خود درخواست کرده است ضمن توجه به توصیه‌های مقامات بهداشتی از ماسک استفاده کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، جنیفر انیستون در واکنش به نامزدی خود در جوایز امی سعی کرد از مردم درخواست کند ماسک استفاده کنند.

همانطور که بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای فیلم و سریال انتظار داشتند، جنیفر انیستون برای بازی در سریال «نمایش صبحگاهی» نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول درام زن شده است. بسیاری از طرفداران دنیای فیلم و سینما معتقدند بازی وی در این سریال لایق دریافت جایزه است.

انیستون در پست اینستاگرامی خود به بازیگران و عوامل سریال نمایش صبحگاهی گفت: بهتر است دیگران از ماسک صورت برای مبارزه با ویروس کرونا استفاده کند. نامزدی امی آنیستون اولین نامزدی بازیگر نقش اول زن را از زمان حضورش در سریال محبوب دوستان «friends» مشخص کرد و همچنین اولین نامزدی او گروه درام است. مراسم جوایز احتمالا در تاریخ ۲۰ سپتامبر برگزار می‌شود.

حتی اگر این مراسم مجازی باشد، انیستون افراد را ترغیب کرد که از ماسک استفاده کنندترغیب به استفاده از ماسک در سراسر جهان بسیار رایج شده است. ⠀

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند