جزییات دستگیری سرکرده گروه تروریستی تندر

کدخبر: 353293
اقتصاد نیوز: وزیر اطلاعات درباره دستگیری سرکرده گروه تروریستی تندر به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا: سید محمود علوی وزیر اطلاعات درباره دستگیری "جمشید شارمهد" سرکرده گروه تروریستی تندر به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) یادآور شد: این اولین عملیات پیچیده وزارت اطلاعات در ضربه به معاندین نیست قبلا از این اقدامات زیاد داشته که قابل ذکر نیست .

وی اظهار داشت: افرادی همچون شارمهد با تکیه به آمریکا و رژیم صهیونیستی اشتباه کردند و این دو تا زمانی از این افراد حمایت می کنند که نفعی برایشان داشته باشند.

وزیر اطلاعات توضیح داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی اشتباه کردند که فکر می کردند سرکرده گروه تندر منشا اقدام علیه ایران است و اشراف سربازان گمنام موجب شد به موقع به این گروه ضربه نهایی وارد شود.

علوی تصریح کرد: پیش تر با توجه به جنایات این فرد در شیراز به اینترپل اعلام کردیم اما اتفاقی برای دستگیری وی نیفتاد.

اینترپل می دانست این فرد تروریست است اما متعرض او نمی شدند. محمدرضا کلاهی صمدی ۳۰ سال با عنوان جعلی در هلند زندگی کرد؛ او عامل اتفاق تروریستی ۷ تیر بود که با هویت جعلی در این کشور زندگی کرد و در نهایت به طور مرموزی کشته شد.

علوی عنوان کرد: به رغم اینکه پلیس بین الملل مامور دستگیری او بود کاری با وی نداشتند که این نشان از پوچی شعار غربی ها در مبارزه با تروریسم است.

سربازان گمنام امام زمان(عج) امروز شنبه به یک گروه تروریستی مستقر در امریکا ضربه اساسی وارد کرده اند.

سردسته گروه تروریستی «تندر» (انجمن پادشاهی) در دستان وزارت اطلاعات قرار گرفت.

جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد در پی عملیاتی پیچیده، اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد.

شارمهد در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و هدایت کرد.

در آن اقدام تروریستی، ۱۴ نفر شهید و ۲۱۵ نفر از عزاداران حسینی مجروح شدند.

گروه تروریستی تندر در سال‌های اخیر نیز قصد اجرای چند عملیات بزرگ را داشت.

منفجر کردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجر کردن حرم حضرت امام خمینی(ره) هنگام برگزاری مراسم عمومی از جمله این عملیات بود.

این عملیات تروریستی با تسلط اطلاعاتی مأموران وزارت اطلاعات ناکام ماند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما