وزیر آموزش و پرورش تذکر گرفت

کدخبر: 354259
اقتصاد نیوز : حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی به محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش خواستار بازنگری در فاصله موجود در حقوق پرداختی بازنشستگان و شاغلان وزارت آموزش و پرورش شد.

متن کامل نماینده شاهین شهر به وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:

خلاصه تذکر: ضرورت بازنگری در میزان فاصله حقوق پرداختی شاغلین و بازنشستگان آموزش و پرورش طبق قانون، ایجاد تبعیض و نارضایتی بین شاغلین و بازنشستگان با چه هدفی صورت می‌گیرد؟

متن تذکر:

جناب آقای وزیر!

این روزها که عموم جامعه به خصوص فرهنگیان کشور از گرانی و تورم حاکم بر جامعه رنج می‌برند، ایجاد تبعیض بین شاغلین و بازنشستگان در افزایش فاصله حقوقی چه معنایی دارد؟ تحمل گرانی برای بازنشستگان آسانتر از تحمل تبعیض و بی‌عدالتی است. وقتی معلمی با حدود 4 میلیون تومان بازنشسته شده ولی می‌بیند همتراز ایشان که شاغل است بیش از 8 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند چه احساسی پیدا می‌کند؟ چرا با تصمیم‌گیری‌های نادرست موج نارضایتی در جامعه ایجاد می‌کنید؟ آیا هدف و انگیزه‌ای وجود دارد؟ لذا رفع این گونه مشکلات و رسیدگی به وضعیت حقوقی فرهنگیان بازنشسته مورد درخواست است.

تیتر یک
  • آخرین وضعیت متغیرهای تورم ساز

    اقتصاد نیوز:در فاصله نیمه پاییز تا ابتدای نیمه زمستان کفه ی ترازو ی ارکان تشکیل دهنده ی نقدینگی به سمت شبه پول سنگین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما